بیزایونت چیست و برگزاری رویداد با آن چه ویژگی‌هایی دارد؟

چالش‌های کسب‌و‌کار و یا سازمان شما می‌توانند موضوعات جذابی برای یک رویداد ایده‌پردازی و یا کارآفرینی باشند، از طرفی بررسی راهکارهای موجود برای حل چالش‌هایتان می‌تواند کمک شایانی در مسیر موفقیت شما و کسب‌و‌کارتان باشد. اما برگزاری یک رویداد ایده‌‌‌‌‍پردازی و یا مسابقه استارتاپی نیازمند امکانات ویژه‌ای است، از جمله مکان فیزیکی مناسب، تیم اجرایی با تجربه، مربیان و داوران متخصص، تبلیغات و جذب مخاطب و دیگر هزینه‌های اجرایی و بازاریابی آن باعث گردیده تا برگزاری چنین رویدادهایی با مسائل زیادی همراه باشد. تلاش ما بر آن است تا انجام این فرآیند را به ساده‌ترین شکل ممکن فراهم کنیم بنابراین بیزایونت این امکان را به شما می‌دهد تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون نیاز به تجربه و مکان فیزیکی، بدون نیاز به تیم اجرایی و هزینه‌های آن رویداد خود را به سادگی و با چند کلیک ایجاد نمایید تا چالش و محورهای مورد نظرتان را در معرض آزمایش و بررسی قرار دهید. برخی از ویژگی‌های منحصر به فرد بیزایونت در ادامه آمده است.

تنوع رویداد کارآفرینی در بیزایونت

تنوع ابزارها و امکانات

در بیزایونت می‌توانید ایده‌ها را در چارچوب‌های مختلف نظیر مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، بوم ارزش‌پیشنهادی و انواع فرم‌های ساده و پیچیده به صورت گرافیکی و جذاب از شرکت‌کنندگان دریافت نمایید.

جذب مخاطب بالا در بیزایونت

جذب بیشتر مخاطب

برگزاری مجازی رویداد و اطلاع‌رسانی ساده و وسیع‌تر مشارکت حداکثری از سراسر کشور را فراهم می‌نماید.

کیفیت ایده در بیزایونت
کیفیت بالای ایده‌ها

تجربه ثابت کرده است به واسطه جامعه هدف گسترده در رویدا‌دهای مجازی مشارکت‌کنندگان دارای ترکیب متنوع و با سطح آگاهی و تحصیلات متفاوتی هستند و این به افزایش کیفیت ایده‌ها منجر خواهد شد.

نوآوری بیزایونت

برگزاری آنلاین رویداد

با برگزار کردن رویدادتان به صورت مجازی علاوه بر نوآوری و تمایز می‌توانید چالش‌های سازمان و کسب‌وکارتان و یا سایر محورهای مورد نظرتان را سریع‌تر و بهتر حل نمایید.

چگونه می‌توانم رویداد و یا چالش خود را ایجاد کنم؟

1

درخواست و طرح مسئله

فرم درخواست و طرح مسئله در بخش پایین را تکمیل نموده و ما در اولین فرصت جهت بررسی‌ با شما تماس خواهیم گرفت.

2

تایید و تکمیل جزئیات

پس از بررسی درخواست‌تان و توافق طرفین جزئیات رویداد را در پنل مدیریتی که در اختیارتان قرار می‌گیرد تکمیل می‌نمایید و رویداد بر روی سایت منتشر خواهد شد و در نهایت آماده فراخوان عمومی می‌گردد.

3

همکاری بیشتر

در صورتی که تمایل دارید در زمینه‌های بیشتری شما را همراهی نماییم و یا نیازمند امکانات بیشتری هستید با ما درمیان بگذارید؛ ما می‌توانیم در زمینه تبلیغات و اطلاع رسانی، جذب اسپانسر، تیم اجرایی، داور، مربی و دبیرخانه شما را یاری نماییم.

4

شروع رویداد

همه شرایط برای آغاز رویداد فراهم است و می‌توانید ثبت نام را آغاز کرده و مطابق زمان‌بندی مورد نظرتان رویداد را به پیش ببرید.

فرم درخواست و مشاوره

اگر قصد برگزاری رویداد دارید و یا می‌خواهید چالش‌های کسب‌وکار یا سازمان خود را رفع نمایید و نیازمند راهنمایی بیشتر جهت استفاده از بیزایونت در این راه هستید؛ تیم ما در مورد نحوه استفاده از سرویس بیزایونت و فرآیند ساده آن راهنمایی‌ها و مشاوره لازم را به شما خواهد داد.

 
   

فرآیند شرکت در رویداد

مخاطبان شما چگونه در رویدادتان و یا حل چالش‌های‌ شما شرکت خواهند کرد؟

1

ثبت‌نام (فردی یا تیم)

مخاطبان می‌توانند رایگان و یا با پرداخت هزینه (به انتخاب شما) ثبت‌نام نمایند. همچنین شرکت‌کنندگان می‌توانند به تشخیص شما به صورت فردی و یا به‌صورت تیمی شرکت کنند.

2

دسترسی به سامانه

هر شرکت‌کننده یک پنل اختصاصی برای ایده‌پردازی خواهد داشت که اطلاعات لازم جهت دسترسی به وی ارسال می‌گردد.

3

ایده‌پردازی و منتورینگ

شرکت‌کنندگان ایده‌هایشان را در چارچوبی که شما تعیین نموده‌اید تکمیل می‌کنند و طی آن می‌توانند به صورت آنلاین با مربیان خود در ارتباط باشند، لازم به ذکر است مربیان نیز دارای پنل اختصاصی خود هستند.

4

داوری و ارزیابی ایده‌ها

پس از پایان مهلت ایده‌پردازی نوبت ارزیابی ایده‌هاست که شما به هر داور به تشخیص خود ایده‌هایی جهت ارزیابی اختصاص می‌دهید و آنها نیز در پنل اختصاصی خودشان و با توجه به شاخص‌های تعریف‌شده توسط شما و به صورت مکانیزه ایده‌ها را ارزیابی می‌کنند.

5

اعلام نتایج

شما با توجه به نتایج ارزیابی‌ داوران و دیگر معیارهای مد نظر خود تیم‌ها و ایده‌های برتر را معرفی می‌نمایید.

جلب همکاری و اعتماد برترین‌ها