0  |  0

چسبندگی مشتریان

چسبندگی مشتریان

چه زمانی چسبندگی مشتریان رخ می دهد

به نظرم این برند و بخری بهتره ! ببین شک نداشته باش اگه میخوای خیالت راحت باشه برو سراغ این شرکت! 1000 تا شرکتم باشه من میرم سراغ این شرکت!

شنیدن این جمله ها برای همه ما پیش اومده . وقتی که از کسی درباره خرید یک کالا یا قرارداد همکاری در یک زمینه کاری و یا سایر نیازها از کسی پرس و جو می کنیم دست کم یکی از این جمله ها یا جمله هایی از این دست رو می شنویم . هیچ وقت فکر کردید چه چیزی باعث می شود که مردم یک برند خاص یا یک شرکت خاص رو برای نیازهایشان انتخاب کنند؟ اینها چه ویژگی هایی دارند که مورد توجه قرار می گیرند؟ چطور کسب وکارشان رو اداره میکنند که هر روز به مشتری هایشان افزوده می شود؟

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان


بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com