0  |  0

کاهش ۳۰ درصدی صادرات سوئد به روسیه

کاهش ۳۰ درصدی صادرات سوئد به روسیه

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از پایگاه خبری «اسپاتنیک»، براساس تحلیل‌های انجام شده، مشخص شد سوئد به دلیل تحریم‌های غرب علیه روسیه و همچنین اقدامات تلافی جویانه روسیه در مقابل غرب، در صادرات خود به روسیه با کاهش ۱۷۳ میلیون دلاری روبرو شد.

برهمین اساس، حجم صادرات سوئد به روسیه در سه ماه نخست سال جاری میلادی نسبت به مدت مشابه سال ۲۰۱۴ معادل ۱۷۳ میلیون دلار کاهش یافت.همچنین حجم صادرات سوئد در حوزه مواد غذایی، نوشیدنی، تنباکو به روسیه از زمانی که غرب تحریم‌هایی را علیه روسیه وضع کرده، تا ۴۵ درصد کاهش یافته است.

در همین حال، حجم کل صادرات سوئد به روسیه در سه ماه نخست سال جاری میلادی، ۳۰ درصد کاهش داشته است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com