0  |  0

صادرات 523 کیلوگرم خاویار پرورشی در مازندران

صادرات 523 کیلوگرم خاویار پرورشی در مازندران

حسن حبیب‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری، اظهار کرد: مازندران با ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل بالایی که در تولید آبزیان و فرآورده‌های آن دارد، می‌تواند از ارکان اساسی صادرات غیرنفتی به حساب آید.وی افزود: در چهار ماه نخست امسال 523.2 کیلوگرم خاویار پرورشی به ارزش اقتصادی 455 هزار دلار از مازندران به کشورهای اروپایی صادر شده است.مدیرکل شیلات مازندران اضافه کرد: این میزان خاویار به کشورهایی از جمله آلمان، انگلیس و بلژیک صادر شد.

این مسئول با اشاره به اینکه مجموع صادرات خاویار پرورشی در سال گذشته 455.9 کیلوگرم معادل 397 هزار دلار بود، تصریح کرد: میزان صادرات چهار ماهه خاویار پرورشی امسال نسبت به کل صادرات خاویار در سال 93 از نظر وزنی و ریالی 15 درصد رشد داشته است.حبیب‌نژاد در پایان گفت: ارزش ریالی هر کیلوگرم خاویار 870 دلار است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری فارس
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com