0  |  0

تاسيس صندوق سرمايه‌های خطر پذير بين کشورهای اسلامی

تاسيس صندوق سرمايه‌های خطر پذير بين کشورهای اسلامی

وحید احمدی صبح امروز با پروفسور «شوكت حميد خان» هماهنگ كننده كل كميته دائم همكاری های علمی فناوری سازمان همكاری اسلامی (COMSTECH) دیدار کرد.
در اين ملاقات، دو طرف، بر ضرورت انسجام و هماهنگی بيشتر برای توسعه همكاری های علمی و فناوری ميان كشورهای اسلامی، طراحی مدل جديدی از همكاری بين كشورها تاكيد كردند.
همچنین پيشنهاد تاسيس صندوق بين اسلامی سرمايه های خطرپذير، حمايت كامستک از درج جايزه مصطفی (ص) در سند نهایی اجلاس و برنامه ده ساله علم و فناوری كشورهای اسلامی، آمادگی ايران برای پذيرش مرجع ملی آموزش های فنی و مهارتی در جهان اسلام آمادگی برای ارائه بورس تحصیلی به كشورهای اسلامی و تاكيد بر حمايت جمهوری اسلامی ایران از سه شبكه كشورهای اسلامی موجود در كشورمان را مطرح كردند.
در ادامه هماهنگ كننده كل كميته دائم همكاری های علمی فناوری سازمان همكاری اسلامی (COMSTECH) موارد پیشنهادی از سوی معاون پژوهشی وزارت علوم را مورد تایید قرار داد.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com