0  |  0

اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی با مشارکت کانون‌های کارآفرینی بوشهر

اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی با مشارکت کانون‌های کارآفرینی بوشهر

سعید زرین‌فر در نشست انتخاب رئیس و دبیر جدید کانون کارآفرینی استان بوشهر با بیان اینکه کانون کارآفرینی یکی از کانون‌های مورد توجه در کشور است اظهار داشت: اعضای این کانون که کارآفرینان هستند در عرصه‌های اقتصادی حضوری فعال دارند و ریسک کار را پذیرفته‌اند.
زرین‌فر با بیان اینکه طرح‌های اشتغال‌زایی با مشارکت کانون‌های کارآفرینی استان بوشهر اجرا می‌شود تصریح کرد: کانون‌های کارآفرینی نقش مهمی در توسعه فضاهای کسب و کار دارند که بر این اساس طرح‌های اشتغال‌زایی با مشارکت کانون‌های کارآفرینی استان بوشهر اجرا می‌شود.
معاون استاندار بوشهر با بیان اینکه کارآفرینان در توسعه فضای کسب و کار و رونق اقتصادی نقش مهمی دارند تصریح کرد: با توجه به اینکه کارآفرینان صاحب تجربه هستند می‌توانند به بهتر شدن فضای کسب و کار و رونق اقتصادی کشور کمک کنند.
زرین‌فر از اعضای هیئت امنای کانون خواست برنامه سالانه خود را مشخص و بر مبنای آن فعالیت خود را در بخش‌های مختلف اقتصادی از سر بگیرند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر نیز با بیان اینکه میزان اشتغال امسال در این استان بهبود می‌یابد گفت: با توجه به نقش حیاتی کارآفرینان در اقتصاد کشور و تفکر و اندیشه‌هایی که در آنان سراغ داریم انتظار می‌رود کمک خوبی به بهبود وضعیت اقتصاد و همچنین افزایش میزان اشتغال استان شود.
در این نشست از میان کاندیدای سمت رئیس و دبیر کانون توسط هیئت امنا رأی گیری شد و اکبر اکبری به‌عنوان رئیس و فرناز مجاب به‌عنوان دبیر کانون کارآفرینی استان انتخاب شدند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 300 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی: