0  |  0

اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی با مشارکت کانون‌های کارآفرینی بوشهر

اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی با مشارکت کانون‌های کارآفرینی بوشهر

سعید زرین‌فر در نشست انتخاب رئیس و دبیر جدید کانون کارآفرینی استان بوشهر با بیان اینکه کانون کارآفرینی یکی از کانون‌های مورد توجه در کشور است اظهار داشت: اعضای این کانون که کارآفرینان هستند در عرصه‌های اقتصادی حضوری فعال دارند و ریسک کار را پذیرفته‌اند.
زرین‌فر با بیان اینکه طرح‌های اشتغال‌زایی با مشارکت کانون‌های کارآفرینی استان بوشهر اجرا می‌شود تصریح کرد: کانون‌های کارآفرینی نقش مهمی در توسعه فضاهای کسب و کار دارند که بر این اساس طرح‌های اشتغال‌زایی با مشارکت کانون‌های کارآفرینی استان بوشهر اجرا می‌شود.
معاون استاندار بوشهر با بیان اینکه کارآفرینان در توسعه فضای کسب و کار و رونق اقتصادی نقش مهمی دارند تصریح کرد: با توجه به اینکه کارآفرینان صاحب تجربه هستند می‌توانند به بهتر شدن فضای کسب و کار و رونق اقتصادی کشور کمک کنند.
زرین‌فر از اعضای هیئت امنای کانون خواست برنامه سالانه خود را مشخص و بر مبنای آن فعالیت خود را در بخش‌های مختلف اقتصادی از سر بگیرند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر نیز با بیان اینکه میزان اشتغال امسال در این استان بهبود می‌یابد گفت: با توجه به نقش حیاتی کارآفرینان در اقتصاد کشور و تفکر و اندیشه‌هایی که در آنان سراغ داریم انتظار می‌رود کمک خوبی به بهبود وضعیت اقتصاد و همچنین افزایش میزان اشتغال استان شود.
در این نشست از میان کاندیدای سمت رئیس و دبیر کانون توسط هیئت امنا رأی گیری شد و اکبر اکبری به‌عنوان رئیس و فرناز مجاب به‌عنوان دبیر کانون کارآفرینی استان انتخاب شدند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com