0  |  0

پارک فناوری سلامت ویژه کارآفرینی تاسیس می‌شود

پارک فناوری سلامت ویژه کارآفرینی تاسیس می‌شود

هومن کاغذیان رییس مرکز تولیدی تحقیقاتی انستیتو پاستور گفت:بزرگترین پارک فناوری سلامت با هدف ایجاد قطب دارو و واکسن سازی و همچنین به منظور ایجاد هزاران فرصت شغلی برای داروسازان و تولید کنندگان تجهیزات آزمایشگاهی ویژه در زمین پنج و نیم هکتاری واقع در منطقه گرم دره راه اندازی می‌شود که اساس نامه آن با برگزاری نخستین جلسه هیئت امنایی در پاستور به تصویب رسیده است .
وی با بیان اینکه جذب شرکت های دانش بنیان یکی از مهمترین اولویت های پارک فناوری سلامت انستیتو پاستور است گفت : آن دسته از شرکت های دانش بنیانی که در مرکز رشد انستیتو به مراحل بلوغ علمی و نوآوری رسیده اند اما باگذر بیش از سه سال توان ورود به تولید انبوه را ندارند می توانند محصولشان در پارک فناور سلامت و با حمایت های ویژه صندوق شکوفایی پاستور به صورت صنعتی به تولید انبوه برسانند .
رییس مرکز تولیدی تحقیقاتی انستیتو پاستور همچنین تاکیید کرد : مراکز تولیدی و صنعتی در پارک فناوری سلامت به صورت اجاره دهی طولانی مدت و با نرخ کاملا منطقی در اختیار شرکت های دانش بنیان ، تولید کنندگان تجهیزات آزمایشگاهی و سایر تجهیزات پزشکی و داروسازان قرار می گیرد که جزییات و نحوه بهره مندی از امکانات پارک تا پایان 95 در قالب فراخوان ویژه انستیتو پاستور در اختیار نوآوران عرصه سلامت کشور قرار می‌گیرد .

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com