0  |  0

امضای تفاهم نامه جهاددانشگاهی با پارک علم و فناوری کردستان

امضای تفاهم نامه جهاددانشگاهی با پارک علم و فناوری کردستان

دکتر خالد سعیدی، در جلسه امضای تفاهم نامه جهادانشگاهی و پارک علم و فناوری استان، اظهار کرد: مرکز رشد و فناوری گیاهان دارویی و فرآورده‌های طبیعی استان که طبق این تفاهم نامه شروع به کار می‌کند می‌تواند ایده‌های خاصی در حوزه گیاهان دارویی و کشاورزی و منابع طبیعی جذب و حمایت کرده و به شرکت دانش بنیان تبدیل کند.
وی با اشاره به اینکه دولت کنونی به طور جدی از راه اندازی شرکت‌های دانش بنیان حمایت می‌کند، افزود: امید است ما نیز بتوانیم با راه اندازی این مرکز رشد و حمایت‌های دولت، گامی موثر در راستای توسعه پایدار استان کردستان برداریم.
رئیس پارک علم و فناوری استان کردستان همکاری و هم افزایی بین بخشی دستگاه‌های اجرایی استان را لازمه تحقق این اهداف دانست و بیان کرد: باید سعی کنیم با برنامه‌ریزی و مدیریت درست، محصولات مراکز رشد را به سمت توسعه و تبدیل به برند شدن برده و زمینه صادرات آنها را نیز فراهم کنیم.
سعیدی در ادامه، با اشاره به پتانسیل استان کردستان در زمینه گیاهان دارویی عنوان کرد: باید گیاهانی را که در سطح استان رویش بیشتری دارند شناسایی و تقویت کرده و به یک برند تبدیل کنیم، سپس با تقویت فرهنگ بومی استفاده از آن، درصدد توسعه استانی و کشوری آن برآییم که تحقق این مهم نیازمند حمایت و هدایت از نیروی جوان است.
وی خاطرنشان کرد: جهاددانشگاهی با راه اندازی مرکز رشد و فناوری گامی مهم در راستای حمایت از ایده‌های کسب و کار برداشته است که می‌تواند به توسعه پایدار استان کمک کند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایسنا
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com