0  |  0

اجراي رويداد كارآفريني و چالش و نوآوري در طرح جويشگر بومي

اجراي رويداد كارآفريني و چالش و نوآوري در طرح جويشگر بومي

موضوع سي‌وچهارمين نشست شوراي راهبري جويشگر بومي كه با حضور اعضاي اين شورا در محل پژوهشگاه ارتباطات و فناوري اطلاعات (مركز تحقيقات مخابرات ايران ) برگزار شد، به "بررسي وضعيت قرارداد پروژه هاي مصوب طرح جويشگر بومي، بررسي مجدد نظام اجرايي و پايش پيشنهادي براي طرح جويشگر، بحث و بررسي درباره مدل نظارت بر پروژه هاي طرح" اختصاص داشت.
در اين نشست، عليرضا ياري مجري طرح جويشگر بومي به‌ ارايه توضيح درباره وضعيت قراردادي پروژه هاي مصوب طرح پرداخت و علت تاخير در عقد قراردادهاي يادشده توسط اعضاي حاضر در نشست مورد بررسي و تحليل قرار گرفت كه سرانجام سياست‌هاي طرح در اين زمينه تعيين و به مدير طرح ابلاغ شد.
مجري طرح جويشگر بومي، دلايل مهم تاخير در عقد قراردادها را نهايي سازي شرح خدمات، اعمال سياست‌هاي درخواستي از سوي شورا و پژوهشگاه، تعيين سطح خدمات مورد قبول در خدمات و تعيين شاخص‌هاي ارزيابي برشمرد.
در ادامه اين نشست، دبير شوراي راهبري جويشگر بومي آيين‌نامه اجرا و پايش طرح جويشگر را ارايه كرد و موارد اصلاحي كه توسط اعضا پيشنهاد شده بود، مورد بررسي قرار گرفت كه مقرر شد نقطه‌نظر اعضا نسبت به نسخه اصلاح شده، جمع‌بندي و در قالب نسخه نهايي در شورا مصوب شود.
در بخش پاياني اين نشست، موضوع نظارت بر پروژه هاي طرح مطرح شد كه توسط اعضاي شوراي راهبري مورد بررسي قرار گرفت و مقرر شد با آيين‌نامه يادشده هماهنگ و فرآيند نظارت متعاقبا در شوراي راهبري طرح بررسي و نهايي شود.
علاقه‌مندان براي دسترسي به اطلاعات مربوط به طرح جويشگر بومي، مي‌توانند به پايگاه اينترنتي اين طرح به نشاني "www.didras.ir " مراجعه كنند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com