0  |  0

ثبت نام یازدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر کشور آغاز شد

ثبت نام یازدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر کشور آغاز شد

کارآفرینان پیشگامان نوآوری و تحول اند، آنان از طریق تشخیص فرصتها ارزش آفرینی کرده و با رفتار نوآورانه خود رشد مستمر برای کسب و کار، و پویایی برای اقتصاد کشور به همراه می‌آورند؛ بدین منظور وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پس از برگزاری ده دوره جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر ملی و استانی در نظر دارد با بهره گیری از تجارب گذشته، یازدهمین دوره را نقطه عطفی در انتخاب الگوهای اقدام و عمل قرار دهد و در این راه با تلفیق علم و تجربه، کارآفرینان اثر گذار را برگزیده و با معرفی آنها به جامعه از ایشان تقدیر به عمل آورد.
لذا از تمامی افراد و شرکت هایی که خود را واجد شرایط کارآفرینی می ­دانند دعوت می ­شود از تاریخ یکشنبه 16 خرداد لغایت پنجشبه 31 تیر 1395 به سایتwww.karafarinanebartar.ir مراجعه و فرایند ثبت نام را تکمیل نمایند.
متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ها و یا به نشانی " تهران، خیابان آزادی، بین خوش و بهبودی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی طبقه هفتم دفتر توسعه کارآفرینی مراجعه نمایند.
همچنین متقاضیان نیز می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 64492734 و 64492665 و یا دورنگار 66580127 تماس حاصل نمایند .
لازم به ذکر است:
کدپستی و ایمیل نیز به شرح ذیل می باشد :
__ کد پستی 1457994861
__ ایمیل: karafarini@mcls.gov.ir

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 300 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
مطالب پیشنهادی: