0  |  0

۵ باب مغازه به بانوان کارآفرین خرمشهری اهدا شد

۵ باب مغازه به بانوان کارآفرین خرمشهری اهدا شد

سيد احمد حسيني فر عنوان کرد: این پنج باب مغازه در متجمع تجاری اداری پزشکی امام رضا (ع) و مجهز به سیستم سرمایشی است و از سوی مدیر این مجتمع اهدا شده که بانوان می توانند تولیدات خود را در آنها عرضه کنند.
وی افزود: عضویت در کانون بانوان اتاق بازرگانی خرمشهر و تشکیل شورا (هولدینگ) پیش شرط مشارکت در بهره برداری از این پنج باب مغازه است.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی خرمشهر در این جلسه بر نقش زنان در توسعه اقتصادی جهان تاکید و اظهار کرد: زنان در کشورهایی همچون چین تبدیل به موتور اقتصادی شده، و اقتصاد چین توسط بانوان کارآفرین مدیریت می شود و کشور و خرمشهر نیز نباید از این قافله عقب بماند.
حسینی فر با اشاره به تشکیل کانون بانوان اتاق بازرگانی خرمشهر و قرار گرفتن بانوان کارآفرین زیر چتر حمایتی این اتاق و برخورداری از مزایای ویژه همچون فراهم سازی عرضه تولیدات خود با عضویت در این کانون، بر لزوم تشویق سایر بانوان و دعوت از آنها برای عضویت در این اتاق تاکید کرد.
وی با بیان اینکه رویکرد اتاق خرمشهر، تمرکز بر پرورش نسل جوان کارآفرین است، افزود: برای به بار نشستن نسل جوان کارآفرین، اتاق بازرگانی خرمشهر، اقدام به فعالیت در حوزه های آموزشی و پژوهشی کرده است که از جمله این اقدامات برگزاری ۳۷ سمینار رایگان و کسب رتبه برتر کشوری در این عرصه بوده است.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 300 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی: