0  |  0

۵ باب مغازه به بانوان کارآفرین خرمشهری اهدا شد

۵ باب مغازه به بانوان کارآفرین خرمشهری اهدا شد

سيد احمد حسيني فر عنوان کرد: این پنج باب مغازه در متجمع تجاری اداری پزشکی امام رضا (ع) و مجهز به سیستم سرمایشی است و از سوی مدیر این مجتمع اهدا شده که بانوان می توانند تولیدات خود را در آنها عرضه کنند.
وی افزود: عضویت در کانون بانوان اتاق بازرگانی خرمشهر و تشکیل شورا (هولدینگ) پیش شرط مشارکت در بهره برداری از این پنج باب مغازه است.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی خرمشهر در این جلسه بر نقش زنان در توسعه اقتصادی جهان تاکید و اظهار کرد: زنان در کشورهایی همچون چین تبدیل به موتور اقتصادی شده، و اقتصاد چین توسط بانوان کارآفرین مدیریت می شود و کشور و خرمشهر نیز نباید از این قافله عقب بماند.
حسینی فر با اشاره به تشکیل کانون بانوان اتاق بازرگانی خرمشهر و قرار گرفتن بانوان کارآفرین زیر چتر حمایتی این اتاق و برخورداری از مزایای ویژه همچون فراهم سازی عرضه تولیدات خود با عضویت در این کانون، بر لزوم تشویق سایر بانوان و دعوت از آنها برای عضویت در این اتاق تاکید کرد.
وی با بیان اینکه رویکرد اتاق خرمشهر، تمرکز بر پرورش نسل جوان کارآفرین است، افزود: برای به بار نشستن نسل جوان کارآفرین، اتاق بازرگانی خرمشهر، اقدام به فعالیت در حوزه های آموزشی و پژوهشی کرده است که از جمله این اقدامات برگزاری ۳۷ سمینار رایگان و کسب رتبه برتر کشوری در این عرصه بوده است.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com