0  |  0

استان تهران در زمینه تسهیل تولید و رفع موانع کسب و کار رتبه نخست دارد

استان تهران در زمینه تسهیل تولید و رفع موانع کسب و کار رتبه نخست دارد

سیدحسین هاشمی در حاشیه نشست ستاد تسهیل تولید و رفع موانع کسب و کار استان تهران در جمع خبرنگاران افزود: به جز شمار اندکی، تمام مصوبات نشست های ستاد تسهیل تولید استان تهران عملیاتی شده است که از این بابت باید از عملکرد بسیار خوب دستگاه های اجرایی مرتبط از جمله سازمان های صنعت، معدن و تجارت، اقتصاد و دارائی، بانک ها، تامین اجتماعی و امور مالیاتی قدردانی کرد.
وی تصریح کرد: جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان تهران به طور مداوم در کنار جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی برگزار می شود تا مشکلات واحدهای صنعتی در زمینه های مختلف در این نشست ها بررسی و برای رفع آن ها تصمیم گیری شود.
هاشمی اظهار کرد: مشکلات واحدهای تولیدی با بانک ها، بیمه ها، اقتصاد و دارائی و ... که در روند فعالیت این واحدها مشکل ایجاد کرده یا باعث توقف فعالیت آن ها شده در جلسات کمیته اجرایی زیرمجموعه ستاد تسهیل بررسی و در نهایت برای تصمیم گیری و اخذ مصوبه در نشست های ستاد مطرح می شود.
استاندار تهران خاطرنشان کرد: در نشست ستاد تسهیل تولید استان مشکلات 10 واحد صنعتی در زمینه های مختلف بررسی و برای آنان تصمیم گیری شد.
* تولیدکنندگان شیرآلات استان تهران ساماندهی می شوند
استاندار تهران با اشاره به اینکه بیشترین و بهترین تولیدکنندگان صنایع شیرآلات کشور در این استان فعالیت دارند گفت: ساماندهی فعالیت این واحدهای صنعتی از اهمیت بالایی برخوردار است.
وی با اشاره به فعالیت شمار زیادی از واحدهای تولیدی شیرآلات در استان تهران تاکید کرد: در این نشست به سازمان صنعت استان دستور داده شده در نامه ای به اتاق اصناف تهران، توقف صدور مجوزهای جدید را اعلام کنند تا وضعیت واحدهای مشغول فعالیت این صنعت مشخص شود و از آسیب به تولیدکنندگان واقعی جلوگیری شود.
هاشمی اظهار کرد: یکی از مصوبات نشست امروز ساماندهی واحدهای شیرآلات دارای مجوز استان تا دو سال آینده و انتقال آنان به شهرک صنعتی سالاریه بود.
در این نشست که با حضور جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان تهران برگزار شد صاحبان 10 واحد تولیدی به بیان مشکلات خود پرداختند و برای رفع معضلات آن ها با دستور استاندار تصمیم گیری شد.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 300 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایرنا
مطالب پیشنهادی: