0  |  0

استان تهران در زمینه تسهیل تولید و رفع موانع کسب و کار رتبه نخست دارد

استان تهران در زمینه تسهیل تولید و رفع موانع کسب و کار رتبه نخست دارد

سیدحسین هاشمی در حاشیه نشست ستاد تسهیل تولید و رفع موانع کسب و کار استان تهران در جمع خبرنگاران افزود: به جز شمار اندکی، تمام مصوبات نشست های ستاد تسهیل تولید استان تهران عملیاتی شده است که از این بابت باید از عملکرد بسیار خوب دستگاه های اجرایی مرتبط از جمله سازمان های صنعت، معدن و تجارت، اقتصاد و دارائی، بانک ها، تامین اجتماعی و امور مالیاتی قدردانی کرد.
وی تصریح کرد: جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان تهران به طور مداوم در کنار جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی برگزار می شود تا مشکلات واحدهای صنعتی در زمینه های مختلف در این نشست ها بررسی و برای رفع آن ها تصمیم گیری شود.
هاشمی اظهار کرد: مشکلات واحدهای تولیدی با بانک ها، بیمه ها، اقتصاد و دارائی و ... که در روند فعالیت این واحدها مشکل ایجاد کرده یا باعث توقف فعالیت آن ها شده در جلسات کمیته اجرایی زیرمجموعه ستاد تسهیل بررسی و در نهایت برای تصمیم گیری و اخذ مصوبه در نشست های ستاد مطرح می شود.
استاندار تهران خاطرنشان کرد: در نشست ستاد تسهیل تولید استان مشکلات 10 واحد صنعتی در زمینه های مختلف بررسی و برای آنان تصمیم گیری شد.
* تولیدکنندگان شیرآلات استان تهران ساماندهی می شوند
استاندار تهران با اشاره به اینکه بیشترین و بهترین تولیدکنندگان صنایع شیرآلات کشور در این استان فعالیت دارند گفت: ساماندهی فعالیت این واحدهای صنعتی از اهمیت بالایی برخوردار است.
وی با اشاره به فعالیت شمار زیادی از واحدهای تولیدی شیرآلات در استان تهران تاکید کرد: در این نشست به سازمان صنعت استان دستور داده شده در نامه ای به اتاق اصناف تهران، توقف صدور مجوزهای جدید را اعلام کنند تا وضعیت واحدهای مشغول فعالیت این صنعت مشخص شود و از آسیب به تولیدکنندگان واقعی جلوگیری شود.
هاشمی اظهار کرد: یکی از مصوبات نشست امروز ساماندهی واحدهای شیرآلات دارای مجوز استان تا دو سال آینده و انتقال آنان به شهرک صنعتی سالاریه بود.
در این نشست که با حضور جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان تهران برگزار شد صاحبان 10 واحد تولیدی به بیان مشکلات خود پرداختند و برای رفع معضلات آن ها با دستور استاندار تصمیم گیری شد.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایرنا
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com