0  |  1

تسهیلات ۱۰۰میلیون تومانی به شرکت‌های دانش‌بنیان در کشور ارائه می‌شود

تسهیلات ۱۰۰میلیون تومانی به شرکت‌های دانش‌بنیان در کشور ارائه می‌شود

مرتضی براری در همایش کسب و کار، توسعه اشتغال در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در اردبیل اظهار داشت: در تفاهم‌نامه انجام شده تسهیلات 100 میلیون تومانی با سود 4 درصد به شرکت‌های دانش‌بنیان و مراکز رشد در کشور ارائه می‌شود تا این شرکت‌ها بتوانند گام بزرگی در بازاریابی و توسعه اشتغال در منطقه داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه درآمد ایران از حوزه ICT در 5 سال آینده به‌صورت چشمگیری افزایش می‌یابد، ‌افزود: انتظار می‌رود استان‌های کشور نیز در این حوزه سرمایه‌گذاری زیادی داشته باشند تا بتوانند از این طریق برای منطقه خود درآمدی پایدار ایجاد کنند.
معاون امور دولت، مجلس و استان‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بیان کرد: امروزه بسیاری از جوانان با تکنولوژی و ورود به ICT در بخش‌های مختلف درآمد زیادی را برای خود کسب کرده‌اند و در صدد هستیم این درآمدزایی و ورود به فروش و بازار موبایل را به استان‌ها بکشانیم که دراین زمینه با تمهیدات لازم کارگاه‌های تخصصی آموزشی بین شرکت‌های فروشنده در اردبیل برگزار می‌شود.
براری اظهار کرد: استان اردبیل ظرفیت‌های بسیار بالایی در حوزه توریسم سلامت دارد به‌طوری که 500 توریسم سلامت در این استان شناسایی شده و با راه‌اندازی شبکه سرویس فروش می‌توانیم گام بزرگی در توسعه اقتصادی منطقه بااستفاده از ظرفیت توریسم سلامت برداریم.
وی گفت: درآمدزایی و کارآفرینی در حوزه ICT یک امر بسیار ضروری در جامعه است و امروزه اشتغال در فضای مجازی در جهان به جایگاه والایی رسیده و ما باید از این فرصت به دست آمده بتوانیم استفاده مثبتی داشته باشیم و در آینده نزدیک حوزه ICT را به یکی از قطب‌های درآمدزای کشور تبدیل کنیم.
معاون امور دولت، مجلس و استان‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: از دیگر اولویت‌های وزارت فناوری اطلاعات معرفی صنایع دستی کشور از طریق موبایل و ICT است که با برنامه‌ریزی‌های منسجم می‌توان صنایع دستی کشور را از طریق موبایل معرفی کرد و بتوان درآمد بسیار کلانی از فروش اینترنتی صنایع دستی کشور به وجود آورد.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: تسنیم
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com