0  |  0

سومین ماراتون برنامه‌نویسی موبایل برگزار می‌شود

سومین ماراتون برنامه‌نویسی موبایل برگزار می‌شود

دانشگاه صنعتی شریف در راستای برگزاری ۲ دوره ماراتون برنامه نویسی تلفن همراه در سال های ۹۳ و ۹۴، سومین دوره این مسابقات را ۱۸ تا ۲۰ شهریورماه سال جاری برگزار می کند.
ثبت نام در این دوره از مسابقات از ۱۵ تیرماه در قالب تیمی به صورت رایگان آغاز می شود و تا ۱۵ شهریورماه مهلت خواهد داشت.
طبق اعلام گروه فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف، متقاضیان شرکت در مارتون برنامه نویسی موبایل، می‌توانند به صورت اینترنتی و از طریق سایت اختصاصی مسابقات http://MPM.SHARIF.IR ثبت نام کنند.
سرفصل و محور های مسابقات محرمانه بوده و روز اول مسابقه در سایت برنامه، اطلاع رسانی خواهد شد. این ماراتون در مدت زمان ۴۸ ساعت برگزار خواهد شد.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com