0  |  0

تفاهمنامه نخستین «شهر دانایی» امضا و مبادله شد

تفاهمنامه نخستین «شهر دانایی» امضا و مبادله شد

تفاهمنامه «شهر دانایی» به عنوان نخستین مرکز نوآوری و شکوفایی در البرز، با حضور دبیر ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، استاندارالبرز، شهردار کرج و جمعی از مسئولان در استان البرز امضا و مبادله شد.
 در راستای برداشتن نخستین گام برای عینیت بخشیدن اقتصاد مقاومتی و رشد علمی کشور در عرصه علم و فناوری، تفاهم نامه تاسیس و بهره برداری از «شهر دانایی؛ مرکز نوآوری و شکوفایی استان البرز» از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، استانداری البرز و شهرداری کرج به امضا رسید.
محمدحسین سجادی‌نیری دبیر ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی به نمایندگی از معاون علمی و فناوری ریییس جمهوری در این جلسه حضور داشت.
، موضوع این تفاهمنامه همکاری در اجرای طرح «شهر دانایی» با تعریف «مرکز نوآوری و شکوفایی استان البرز» بود که شامل بخش های مختلفی همچون تاسیس پارک موضوعی (Theme Park) علمی و فناوری برای کودکان و نوجوانان، تاسیس مرکز رشد و شتاب دهنده شرکت های فن‌آور و نوآور در حوزه فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات، تاسیس مرکز رشد و شتابدهنده شرکت های فن‌آور و نوآور در حوزه صنایع فرهنگی، تاسیس مرکز تجمیع زیرساخت های فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات استان البرز، تاسیس رصدخانه شهری کرج و دهکده هنر است.
مدت این تفاهم نامه یک سال است.
همچنین کارگروهی متشکل از محمدحسین سجادی‌نیری (دبیر ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی)، حمیدرضا محمدی (مدیرکل دفتر فن‌آوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت استانداری البرز)، محمدرضا زین العابدینی (مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری کرج) و محمود دهقان (مدیرعامل سازمان فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری کرج)، اجرای این تفاهم نامه پیگیری خواهند کرد.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com