0  |  0

اعطای تسهیلات به طرح‌های اشتغال‌زائی روستائی

اعطای تسهیلات به طرح‌های اشتغال‌زائی روستائی

قرارداد عاملیت اعطای تسهیلات به طرح‌های اشتغال‌زائی روستائی بین نهاد ریاست جمهوری، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و پست‌بانک‌ایران امضا شد.
این قرارداد به‌منظور احداث، تکمیل، بهینه‌سازی، تجهیز، توسعه و فعال کردن واحدهای تولیدی روستائی در بخش‌های مختلف با عاملیت اعطای تسهیلات بانکی از سوی پست بانک، اجرایی می شود.
این تسهیلات به اشخاص حقیقی و حقوقی بخش‌های غیردولتی واجد شرایط معرفی شده از سوی معاونت توسعه روستائی و مناطق محروم ریاست جمهوری از محل منابع صندوق توسعه ملی و با نرخ سود ۱۰ و ۱۲ درصد پرداخت می شود که ۶ درصد آن توسط دولت و از محل قانون بودجه‌ سال ۱۳۹۵ به‌عنوان کمک‌های فنی و اعتباری و یارانه حمایت از تولید و کسب‌و‌کارها تأمین می‌شود.
منابع اختصاص داده شده طبق این قرارداد ۳ هزار میلیارد ریال است که هریک از فعالان تولیدی روستائی متناسب با نیاز طرح‌ها و پروژه‌های خود می‌توانند از این تسهیلات بهره‌مند شوند.
نرخ این تسهیلات در مناطق مرزی ۱۰ درصد و مناطق محروم نیز ۱۲درصد است که ۶ درصد آن از سوی دولت در قالب یارانه سود تسهیلات تأمین می‌شود و فعالان واحدهای تولیدی مناطق مرزی و مناطق محروم به ترتیب صرفاً ۴ و ۶ درصد سود تسهیلات را می‌پردازند.
این قرارداد در محل ساختمان مرکزی پست‌بانک‌ایران میان رضوی معاون توسعه روستائی و مناطق محروم ریاست جمهوری، پورمحمدی معاون امور توسعه تولیدی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و خسرو فرحی مدیرعامل پست‌بانک‌ایران امضاء شد

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com