0  |  0

«رادیکال هفت» اقتصاد دانش‌بنیان را هدف قرار داد

«رادیکال هفت» اقتصاد دانش‌بنیان را هدف قرار داد

«رادیکال هفت» که در حال حاضر به معرفی استارت آپ‌ها، شركت‌های دانش بنيان و فعاليت‌های حوزه كارآفرينی بر پايه فناوری اطلاعات و يا با كمک فناوری اطلاعات پرداخته قرار است قصد دارد با حفظ شاکله اصلی، ادامه ساخت آيتم‌هایی درباره فرهنگسازی و آموزش در حوزه فناوری را لحاظ کند تا در مجموع به عنوان يك راهنما و مرجع اطلاعات لازم را در اختیار اقشار مختلفی که قصد دارند وارد بازار کار صنایع پیشرفته شوند، قرار دهد.
كارآفرينی و اقتصاد دانش بنيان در حوزه فناوری سطح بالا (hitech) از موضوعات تازه خواهد بود و آنچه هدف اصلی این برنامه شمرده می‌شود فرهنگسازی در حوزه کارآفرینی صنایع پیشرفته و با محوریت فناوری اطلاعات است. بعد از بازنشر آیتم‌های آموزشی و کارآفرینی این برنامه در شبکه‌های اجتماعی تصمیم بر این شده است که «رادیکال هفت» با طرح مسایلی در این رابطه نمونه‌هایی از این حرکت اقتصادی را در سطوح بالا معرفی کرده و روش دست یافتن به آن را توضیح دهد.
برنامه «رادیکال هفت» به تهیه‌کنندگی و سردبیری سعید نوری آزاد با موضوع فناوری اطلاعات از سال ۹۳ روی آنتن شبکه آموزش سیما رفت و تا کنون در ۲ فصل تولید و پخش شده است.
این برنامه به عنوان تنها برنامه تلویزیونی برنده جایزه ملی فاوا از سوی معاون اول ریس جمهور شده و در حال حاضر به صورت پخش هفتگی پنجشنبه شب ها روی آنتن شبکه آموزش است.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 300 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی: