0  |  0

«رادیکال هفت» اقتصاد دانش‌بنیان را هدف قرار داد

«رادیکال هفت» اقتصاد دانش‌بنیان را هدف قرار داد

«رادیکال هفت» که در حال حاضر به معرفی استارت آپ‌ها، شركت‌های دانش بنيان و فعاليت‌های حوزه كارآفرينی بر پايه فناوری اطلاعات و يا با كمک فناوری اطلاعات پرداخته قرار است قصد دارد با حفظ شاکله اصلی، ادامه ساخت آيتم‌هایی درباره فرهنگسازی و آموزش در حوزه فناوری را لحاظ کند تا در مجموع به عنوان يك راهنما و مرجع اطلاعات لازم را در اختیار اقشار مختلفی که قصد دارند وارد بازار کار صنایع پیشرفته شوند، قرار دهد.
كارآفرينی و اقتصاد دانش بنيان در حوزه فناوری سطح بالا (hitech) از موضوعات تازه خواهد بود و آنچه هدف اصلی این برنامه شمرده می‌شود فرهنگسازی در حوزه کارآفرینی صنایع پیشرفته و با محوریت فناوری اطلاعات است. بعد از بازنشر آیتم‌های آموزشی و کارآفرینی این برنامه در شبکه‌های اجتماعی تصمیم بر این شده است که «رادیکال هفت» با طرح مسایلی در این رابطه نمونه‌هایی از این حرکت اقتصادی را در سطوح بالا معرفی کرده و روش دست یافتن به آن را توضیح دهد.
برنامه «رادیکال هفت» به تهیه‌کنندگی و سردبیری سعید نوری آزاد با موضوع فناوری اطلاعات از سال ۹۳ روی آنتن شبکه آموزش سیما رفت و تا کنون در ۲ فصل تولید و پخش شده است.
این برنامه به عنوان تنها برنامه تلویزیونی برنده جایزه ملی فاوا از سوی معاون اول ریس جمهور شده و در حال حاضر به صورت پخش هفتگی پنجشنبه شب ها روی آنتن شبکه آموزش است.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com