0  |  0

ارائه خدمات مالی به 40 شرکت دانش بنیان مستقر در پارک پردیس

ارائه خدمات مالی به 40 شرکت دانش بنیان مستقر در پارک پردیس

محمود سلیمانی مدیرعامل مؤسسه حسابداری مستقر در پارک فناوری پردیس با اشاره به همکاری این موسسه با شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک پردیس اظهار داشت: مؤسسه ما از سال 92 با برخی از شرکت‌های مستقر در پارک فناوری پردیس همکاری داشته و پس از ارزیابی و بررسی مدارک و مستندات توسط پارک فناوری پردیس، این موسسه از شهریور 94 به صورت مجازی عضو پارک شد و از خرداد ماه سال جاری به صورت مستقر در مجتمع تجاری سازی و فن بازار پارک در حال ارائه خدمات به شرکت‌های عضو می‌باشد.
وی ادامه داد: برخی شرکت‌ها در حوزه بيمه و ماليات به مشکل برخورده و نیاز به تنظیم لایحه و دفاعیه دارند و موسسه ما پرونده‌های خاص بیمه و مالیات خصوصاً در حوزه کاهش هزینه‌های بیمه و مالیات و معافیت‌ها را پذیرش کرده و خدمات لازم را ارائه می‌کند.
سلیمانی در خصوص حسابرسی داخلی شرکت های دانش بنیان گفت: ممکن است مجموعه‌ای نیازمند ایجاد روش‌های استاندارد بحث‌های مالی باشد که با سازمان مالیاتی و تامین اجتماعی به مشکل برنخورد، موسسه ما در این خصوص نیز به شرکت‌ها مشاوره می‌دهد.
مدیرعامل موسسه حسابداری مستقر در پارک یاد آور شد: سه سال است که به صورت تخصصی حوزه فعالیت‌مان را متمرکز به شرکت‌های دانش بنیان و شرکت‌های مستقر در پارک‌های فناوری بر اساس بخشنامه‌ها، قوانین، کرده ودر زمینه بحث تأمین مالی و حسابداری این شرکت‌ها به خوبی آشنا هستیم.
سلیمانی عنوان کرد: مؤسسه ما تاکنون افتخار همکاری با بیش از 40 شرکت دانش بنیان و فناور ‌و ارائه خدمات مالی و مالیاتی داشته که از این تعداد 11 شرکت در پارک فناوری پردیس مستقر می‌باشند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 300 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب پیشنهادی: