0  |  0

خانه کارآفرینی زنان در گچساران راه‌اندازی می‌شود

خانه کارآفرینی زنان در گچساران راه‌اندازی می‌شود

محبوبه رضایی اظهار داشت: کانون فرهنگی و اجتماعی بانوان در شهرستان گچساران در حال راه‌اندازی بوده و پس از اخذ مجوز آن افتتاح می‌شود.
وی با اشاره به اینکه این کانون فرهنگی و اجتماعی در ساختمان شورای شهر راه‌اندازی می‌شود، افزود: رسیدگی به امور و مشکلات بانوان شهر از اهداف اصلی راه‌اندازی این کانون فرهنگی و اجتماعی است.
عضو شورای شهر گچساران از راه‌اندازی بازارچه ویژه بانوان در این شهر خبر داد و گفت: این بازارچه با هدف اشتغال‌زایی و توسعه فعالیت‌های اقتصادی زنان در این شهر راه‌اندازی می‌شود.
رضایی افزود: در این بازارچه تولیدی‌های زنان در زمینه‌های مختلف از جمله صنایع‌دستی با هدف فروش محصولات آن‌ها قرار داده می‌شود و این بازارچه می‌تواند زمینه اشتغال زنان سرپرست خانوار را فراهم کند.
وی از تجهیز پارک بانوان شهرستان گچساران خبر داد و عنوان کرد: پارک بانوان در این شهر به‌زودی افتتاح شده و تجهیز این پارک در دستور کار شهرداری و شورای اسلامی شهر قرار دارد.
عضو شورای شهر گچساران از راه‌اندازی خانه کارآفرینی زنان در این شهر خبر داد و گفت: این خانه کارآفرینی با هدف فروش محصولات و بازاریابی برای محصولات در صورت تأمین اعتبار در پارک بانوان این شهر راه‌اندازی می‌شود.
رضایی خاطرنشان کرد: برپایی نمایشگاه‌های فصلی ویژه زنان برای ارائه محصولات آن‌ها قرار است در شهرستان گچساران از دیگر برنامه‌های در دست اقدام است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری تسنیم
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com