0  |  0

10 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در حوزه کسب و کار الکترونیک در خوزستان پیش بینی شده است

10 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در حوزه کسب و کار الکترونیک در خوزستان پیش بینی شده است

علی ربیعی در حاشیه آیین امضای 18 سند ایجاد کسب و کار الکترونیک در تالار هاشمی استانداری خوزستان بیان کرد: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هفت میلیارد ریال برای سرمایه گذاری در بخش فناوری خوزستان اختصاص داده تا در این حوزه تولید درآمد و اشتغالزایی در این استان اتفاق افتد.
وی گفت: دولت مسیر توسعه اشتغال را مشخص شده کرده و مسیر اشتغال خوزستان از مسیر صنایع عمده در این استان و حوزه 'آی تی' تعیین شده است.
وی ادامه داد: مسیر توسعه اشتغال خوزستان از دو مسیر اشتغال در بخش 'فولاد و پتروشیمی' به عنوان صنایع عمده، و توسعه کسب و کار پایدار در حوزه ' آی تی' و ' آی سی تی ' مشخص شده است.
ربیعی درادامه اضافه کرد: فعالیت دانشگاه، دولت و بخش خصوصی سه ضلع مهم در توسعه فناوری اطلاعات و استفاده از این بخش برای اشتغالزایی بیشتر است.
وی همچنین با اشاره به برنامه های دیگر دولت گفت: یکی از برنامه های اشتغالزایی تولید محتوا به زبان عربی است که این برنامه از خوزستان آغاز می شود و به صورت بین المللی نیز عرضه خواهد شد.
ربیعی افزود: همچنین تا پایان سال 96 تمام طرح کشاورزی 550 هزار هکتاری به پایان می رسد که هدف از این طرح تثبیت شغل موجود و ایجاد شغل های جدید است؛ درهرهکتار این طرح دو شغل ایجاد می شود.
با عقد تفاهم نامه های اشتغال زا در حوزه فناوری و اطلاعات، خدماتی همچون سلامت الکترونیکی، خدمات روستائی، فیبر نوری شهری، تربیت متخصص، شبکه انرژی، مرکز داده، و تولید محتوا ارائه می شود.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز پنجشنبه برای امضای 18 سند ایجاد کسب و کار الکترونیک وارد استان شدند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایرنا
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com