0  |  4

مرکز رشد واحدهای فناور و کارآفرینی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می کند

مرکز رشد واحدهای فناور و کارآفرینی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می کند

مرکز رشد واحدهای فناور و کارآفرینی دانشگاه شهید بهشتی به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی و با هدف ارتقا سطح آموزشی علاقه مندان، در دو حوزه "بازاریابی دیجیتال" و "توسعه و سرمایه گذاری کسب و کارهای نوآور" اقدام به برگزاری کارگاه های  آموزشی می کند.

کارگاه "ارائه به سرمایه گذاران" با سخنرانی خانم آیت حسینی مشاور توسعه و سرمایه گذاری کسب و کارهای نوآور و فناور، روز دوشنبه 24 آبان 95 از ساعت 15 الی 17 و کارگاه "بازاریابی دیجیتال" با محوریت "موبایل و شخصی سازی در بازاریابی دیجیتال" با سخنرانی آقای جلال روحانی موسس Digromy ،روز چهارشنبه 26 آبان ماه 95 از ساعت 15 الی 17 در سالن اجتماعات مرکز رشد واحدهای فناور برگزار می شود. لازم به ذکر است، شرکت در این کارگاه ها برای عموم آزاد است.

محل برگزاری: ولنجک، دانشگاه شهید بهشتی، مرکز رشد واحدهای فناور، طبقه منفی3، سالن اجتماعات– تلفن: 02122411360

(جهت مشاهده پوستر در سایز بزرگ روی تصویر کلیک کنید)

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com