0  |  0

گزارش کارگاه های برگزار شده به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی در مرکز رشد دانشگاه شهید بهشتی

گزارش کارگاه های برگزار شده به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی در مرکز رشد دانشگاه شهید بهشتی

به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی و با هدف ارتقا سطح آموزشی علاقه مندان، دو کارگاه "بازاریابی دیجیتال" و "توسعه و سرمایه گذاری کسب و کارهای نوآور " با حضور دانشجویان و شرکت های مستقر در مرکز رشد واحدهای فناور و کارآفرینی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.
هدف کارگاه "ارائه به سرمایه گذاران" که با سخنرانی خانم آیت حسینی مشاور توسعه و سرمایه گذاری کسب و کارهای نوآور و فناور روز دوشنبه 24 آبان 95 برپا شد آشنایی استارت آپ ها با مراحل ارائه ی طرح کسب و کار در حضور سرمایه گذاران بود.
مهم ترین سرفصل های مطرح شده در این کارگاه:
• چگونه تیم خود را برای سرمایه گذاران جذاب کنیم.
• بهترین روش ها برای تحلیل بازار ومشتریان برای سرمایه گذاران چیست.
• مدل کسب و کار خود را چگونه به بهترین نحو طراحی کنیم.
• سرمایه گذاران چه چیزهایی درباره ی رقبای یک کسب و کار می خواهند بدانند.


روز چهارشنبه 26 آبان با حضور تعداد زیادی از موسسان کسب و کارهای نوپا کارگاه "بازاریابی دیجیتال" با سخنرانی آقای جلال روحانی Digromy  برگزار شد.
محورهای اصلی این کارگاه به شرح زیر بودند:
• موبایل و شخصی سازی در بازاریابی دیجیتال
• مدل های سنتی و مدرن بازاریابی دیجیتال
• چگونگی تجزیه و تحلیل بازار توسط ابزارهای دیجیتال مارکتینگ
در پایان این کارگاه ها جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد که طی آن شرکت کنندگان سوال ها و مشکلات مربوط به کسب و کار و روش های بازاریابی خود را مطرح کردند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com