0  |  0

برگزاری اختتامیه هشتمین دوره "vccup" در دانشگاه صنعتی شریف

برگزاری اختتامیه هشتمین دوره "vccup" در دانشگاه صنعتی شریف

اختتامیه «هشتمین جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار شریف» به اهتمام مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف و با حضور فعالان حوزه کارآفرینی کشور و طرح‌های برگزیده، ۶ دی ماه سال جاری در سالن جابربن حیان دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.
این جشنواره از یک سو عرصه‌ای است برای ارائه دستاوردهای فنی- پژوهشی دانشجویان، دانش‌آموختگان، اساتید دانشگاه‌ها، کارآفرینان، صاحبان ایده‌های کسب و کار و از سوی دیگر فضایی است برای طرح نیازمندی‌های صنعت که نهایتاً از رهگذر سرمایه‌ ایده، کسب و کارگذاری صنعت در کسب‌وکارهای دانش‌بنیان، فرصتی را برای همکاری موثر و نظام‌مند صنعت و دانشگاه فراهم می‌آورد.
در طی برگزاری این رویداد در سال جاری بالغ بر ۲۰۰ ایده و طرح کسب‌وکار به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که بعد از دو مرحله داوری(شامل داوری‌های غیر حضوری و حضوری)، کارگاه‌های آموزشی و منتورشیپ برای تیم‌ها، ۴ ایده و ۵ طرح توسط هیات داوران به مرحله نهایی جشنواره راه ‌یافته‌اند.
داوری نهایی این جشنواره توسط هیات داوران و نظرسنجی عمومی به صورت آنلاین انجام خواهد شد و مجموعا 32.5 میلیون تومان (22 میلیون تومان به سه طرح اول و 10.5 میلیون تومان به سه‌ ایده برتر) جوایز اهدا خواهد شد. همچنین تیم‌ها می‌توانند از اولویت در بررسی استقرار در مرکز رشد دانشگاه بهرمند شوند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صنعتی شریف، علاقه مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت جشنواره به نشانی sharifvccup.ir مراجعه کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایسنا
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com