0  |  0

پایان جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف

پایان جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف

دبیر هشتمین دوره از جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف گفت: فعالیت این جشنواره از سال 86 آغاز شد و امسال هشتمین دوره از آن برگزار و با معرفی طرح ها و ایده های برتر به کار خود پایان می دهد.
آرزو نصیری افزود: 205 طرح و ایده به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد که پس از داوری اولیه 118 طرح، در داوری مرحله دوم 32 طرح و ایده و در داوری نهایی 9 طرح و ایده انتخاب شدند.
وی گفت: در این جشنواره پژوهشگران هیچ محدودیتی برای ارائه ایده ندارند و می توانند از تمامی رشته های آموزش عالی ایده های خود را مطرح کنند.
نصیری در پایان در مورد حمایت های ویژه این جشنواره از طرح ها و ایده های برتر افزود: این جشنواره جوایز برتری را برای صاحبان ایده و طرح های برتر درنظر می گیرد و صاحبان ایده و طرح های برتر می توانند در مرکز رشد دانشگاه صنعتی شریف مستقر شوند.
همچنین داوران این جشنواره حامیان و سرمایه گذاران ایده ها و طرح های پژوهشگران هستند و به نوعی ارتباط دانشگاه با صنعت از طریق این جشنواره محقق می شود.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com