0  |  0

پایان جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف

پایان جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف

دبیر هشتمین دوره از جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف گفت: فعالیت این جشنواره از سال 86 آغاز شد و امسال هشتمین دوره از آن برگزار و با معرفی طرح ها و ایده های برتر به کار خود پایان می دهد.
آرزو نصیری افزود: 205 طرح و ایده به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد که پس از داوری اولیه 118 طرح، در داوری مرحله دوم 32 طرح و ایده و در داوری نهایی 9 طرح و ایده انتخاب شدند.
وی گفت: در این جشنواره پژوهشگران هیچ محدودیتی برای ارائه ایده ندارند و می توانند از تمامی رشته های آموزش عالی ایده های خود را مطرح کنند.
نصیری در پایان در مورد حمایت های ویژه این جشنواره از طرح ها و ایده های برتر افزود: این جشنواره جوایز برتری را برای صاحبان ایده و طرح های برتر درنظر می گیرد و صاحبان ایده و طرح های برتر می توانند در مرکز رشد دانشگاه صنعتی شریف مستقر شوند.
همچنین داوران این جشنواره حامیان و سرمایه گذاران ایده ها و طرح های پژوهشگران هستند و به نوعی ارتباط دانشگاه با صنعت از طریق این جشنواره محقق می شود.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 300 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
مطالب پیشنهادی: