0  |  0

بوشهر میزبان نخستین رویداد ملی کارآفرینی اسباب‌ بازی‌های دریایی شد

بوشهر میزبان نخستین رویداد ملی کارآفرینی اسباب‌ بازی‌های دریایی شد

دبیر رویداد ملی کارآفرینی اسباب بازی‌های دریایی با بیان اینکه کارآفرینی به عنوان موتور محرکه اقتصاد، عامل توسعه و گسترش فرآیند تولید ثروت، دانش و اشتغال است، اظهار داشت:کارآفرینی یکی از عوامل مهم در امنیت اقتصادی یک کشور است و در این راستا، توجه به بخش‌هایی از صنایع و منابع کشور که قابلیت بالایی در توسعه کارآفرینی و ایجاد ثروت دارند می‌تواند فرصت‌های چشمگیری را ایجاد کند.
سعید جامعی با بیان اینکه نخستین رویداد ملی کارآفرینی اسباب بازی‌های دریایی در بوشهر اجرا می‌شود، افزود: این رویداد از طرف بنیادنخبگان، دانشگاه خلیج فارس بوشهر، ستاد اجرایی‌سازی سند راهبردی کشور در امور نخبگان و با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و جمعی از سازمان‌های ملی و استانی در بوشهر برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه پیش رویداد این برنامه روز ۱۳ دی ماه در دانشگاه خلیج فارس برگزار می‌شود، افزود: این طرح از ۱۷ تا ۱۹ اسفندماه در دو حوزه دانشجویی و دانش‌آموزی در بوشهر برگزار می‌شود و شرکت کنندگان ۳ روز مهلت دارند تا ایده‌های خود را ارائه کنند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 300 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی: