0  |  0

بوشهر میزبان نخستین رویداد ملی کارآفرینی اسباب‌ بازی‌های دریایی شد

بوشهر میزبان نخستین رویداد ملی کارآفرینی اسباب‌ بازی‌های دریایی شد

دبیر رویداد ملی کارآفرینی اسباب بازی‌های دریایی با بیان اینکه کارآفرینی به عنوان موتور محرکه اقتصاد، عامل توسعه و گسترش فرآیند تولید ثروت، دانش و اشتغال است، اظهار داشت:کارآفرینی یکی از عوامل مهم در امنیت اقتصادی یک کشور است و در این راستا، توجه به بخش‌هایی از صنایع و منابع کشور که قابلیت بالایی در توسعه کارآفرینی و ایجاد ثروت دارند می‌تواند فرصت‌های چشمگیری را ایجاد کند.
سعید جامعی با بیان اینکه نخستین رویداد ملی کارآفرینی اسباب بازی‌های دریایی در بوشهر اجرا می‌شود، افزود: این رویداد از طرف بنیادنخبگان، دانشگاه خلیج فارس بوشهر، ستاد اجرایی‌سازی سند راهبردی کشور در امور نخبگان و با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و جمعی از سازمان‌های ملی و استانی در بوشهر برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه پیش رویداد این برنامه روز ۱۳ دی ماه در دانشگاه خلیج فارس برگزار می‌شود، افزود: این طرح از ۱۷ تا ۱۹ اسفندماه در دو حوزه دانشجویی و دانش‌آموزی در بوشهر برگزار می‌شود و شرکت کنندگان ۳ روز مهلت دارند تا ایده‌های خود را ارائه کنند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com