0  |  0

بازاریابی نقش مهمی در توسعه شرکت های دانش بنیان دارد

بازاریابی نقش مهمی در توسعه شرکت های دانش بنیان دارد

رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری گفت: توسعه بازاریابی نقش مهمی در توسعه شرکت های دانش بنیان این استان دارد.
اسماعیل پیرعلی اظهار داشت: سه هزار و 940 دانشجو در پنج مرکز آموزشی در استان مشغول تحصیل در مقاطع کاردانی و کارشناسی هستند.
وی گفت: دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشکده های فنی و حرفه ای یکی از مخازن اصلی مراکز رشد و پارک های علم و فناوری هستند که می توانند زمینه توسعه کارآفرینی، ایجاد اشتغال پایدار و تولید محصولات فناور را فراهم کنند.
رئیس پارک علم و فناوریت بیان کرد: یکی از اهداف پارک علم و فناوری تجاری سازی و بازاریابی ارائه محصولات دانش بنیان به بازارهای جهانی است که اتاق بازرگانی می‌تواند نقش بسزایی در این زمینه ایفا کند.
پیرعلی افزود: اقتصاد مقاومتی جان تازه ای در صنایع ایجاد کرده که تسریع این روند نیازمند توجه بیشتر و ورود جدی به مقوله بازاریابی و صادرات است.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com