0  |  0

بازاریابی نقش مهمی در توسعه شرکت های دانش بنیان دارد

بازاریابی نقش مهمی در توسعه شرکت های دانش بنیان دارد

رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری گفت: توسعه بازاریابی نقش مهمی در توسعه شرکت های دانش بنیان این استان دارد.
اسماعیل پیرعلی اظهار داشت: سه هزار و 940 دانشجو در پنج مرکز آموزشی در استان مشغول تحصیل در مقاطع کاردانی و کارشناسی هستند.
وی گفت: دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشکده های فنی و حرفه ای یکی از مخازن اصلی مراکز رشد و پارک های علم و فناوری هستند که می توانند زمینه توسعه کارآفرینی، ایجاد اشتغال پایدار و تولید محصولات فناور را فراهم کنند.
رئیس پارک علم و فناوریت بیان کرد: یکی از اهداف پارک علم و فناوری تجاری سازی و بازاریابی ارائه محصولات دانش بنیان به بازارهای جهانی است که اتاق بازرگانی می‌تواند نقش بسزایی در این زمینه ایفا کند.
پیرعلی افزود: اقتصاد مقاومتی جان تازه ای در صنایع ایجاد کرده که تسریع این روند نیازمند توجه بیشتر و ورود جدی به مقوله بازاریابی و صادرات است.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 300 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی: