0  |  0

ایده‌های برتر کارآفرینی در حوزه خدمات جویشگر بومی معرفی شد

ایده‌های برتر کارآفرینی در حوزه خدمات جویشگر بومی معرفی شد

این رویداد با هدف شناسایی کارشناسان و تیم های علاقمند به فعالیت در زمینه محتوا و خدمات جویشگر بومی، شناسایی ایده‌های برتر برای سرمایه گذاری، فرهنگسازی در خصوص جویشگرهای بومی، تلاش برای حداکثر کردن میزان مشارکت مخاطبان و علاقمندان این حوزه برگزار شد.
محورهای رویداد کارآفرینی محتوا و خدمات جویشگر بومی شامل توسعه موتور جستجوی متنی، تصویری، ویدئو، صوت، نقشه، توسعه خدمات مبتنی بر اخبار، ارائه خدمات متنوع مکان محور در وب و بستر موبایل، جمع آوری، تولید و به روز رسانی داده بومی پرکاربرد، طراحی و توسعه سامانه پالایش هوشمند محتوا، توسعه سرویسهای جستجوی خاص منظوره(ملک، شغل، سلامت و…) و سایر حوزه‌های مرتبط با جویشگرها بود.
تیم پژواک با ایده «شخصی سازی جستجوی مقالات بر اساس سطح دانش و علایق کاربر»، تیم پیازچه با «ایده موتور جستجوی کاگنتیو – مفهوم گرا»، تیم جهانگردان با ایده «دستیار هوشمند سفر (مدیریت هوشمند مسافرت) »، تیم جیک و بوک با ایده «شبکه اجتماعی خاص منظوره ( کتاب و کتابخوانی)» موفق به دریافت جایزه شدند.
همچنین تیم راوی ایرانشهر با ایده «رسانه مجازی محتوا محور و مکان محور»، تیم رسام پرداز با ایده «مکان یاب هوشمند spot»، تیم فناوری سازان راهی روشن با ایده «شبکه اجتماعی فالو»، تیم کاوانا با ایده «جست و جوی احکام»، تیم Blue Bit با ایده «سامانه هوشمند پرسش و پاسخ مبتنی بر فعالیت کاربران» و تیم TMICTO با ایده «My soul» از جمله ۱۰ تیم برتر و استارتاپ در این حوزه موفق به دریافت جایزه شدند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com