0  |  0

برگزاری همایش کارآفرینی در کسب کار خانگی در کاشان

برگزاری همایش کارآفرینی در کسب کار خانگی در کاشان

به گزارش خبرنگار ایمنا از کاشان، فاطمه طحانیان گفت: این همایش به منظور شناسایی کارآفرینان برتر، ارائه مشاوره و راهکار به صاحبان ایده جهت راه اندازی کسب و کار و توسعه فضای کار و کارآفرین برگزار می شود.
وی اظهار داشت: همزمان با روز کارآفرینی همایش "کارآفرینی در کسب و کار خانگی" با حضور آصف کریمی مدرس دانشگاه کارآفرینی تهران و معاون آموزشی کانون کارآفرینان ایران، 6 مرداد ماه ساعت 18 عصر در فرهنگ سرای مهر سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان برگزار می شود.
مدیر هنری و کارآفرینی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، با اشاره به اینکه شرکت برای کلیه علاقمندان آزاد است افزود: برگزای جلسه پرسش و پاسخ و ثبت نام از متقاضیان کارآفرین درپایان همایش صورت می گیرد.
طحانیان خاطر نشان کرد: همایش "کارآفرینی در کسب و کار خانگی" با حضور مدیران شهری، سراهای محله، آموزشگاه های آزاد و کارآفرینان برتر شهرستان 6 مرداد ماه در فرهنگ سرای مهر کاشان برگزار می شود.وی افزود: واحد کارآفرینی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان با هدف راه اندازی کسب و کارهای کوچک به ویژه در سراهای محله فعالیت خود را  از شهریور ماه سال گذشته آغاز کرده است.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com