0  |  0

برگزاری همایش کارآفرینی در کسب کار خانگی در کاشان

برگزاری همایش کارآفرینی در کسب کار خانگی در کاشان

به گزارش خبرنگار ایمنا از کاشان، فاطمه طحانیان گفت: این همایش به منظور شناسایی کارآفرینان برتر، ارائه مشاوره و راهکار به صاحبان ایده جهت راه اندازی کسب و کار و توسعه فضای کار و کارآفرین برگزار می شود.
وی اظهار داشت: همزمان با روز کارآفرینی همایش "کارآفرینی در کسب و کار خانگی" با حضور آصف کریمی مدرس دانشگاه کارآفرینی تهران و معاون آموزشی کانون کارآفرینان ایران، 6 مرداد ماه ساعت 18 عصر در فرهنگ سرای مهر سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان برگزار می شود.
مدیر هنری و کارآفرینی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان، با اشاره به اینکه شرکت برای کلیه علاقمندان آزاد است افزود: برگزای جلسه پرسش و پاسخ و ثبت نام از متقاضیان کارآفرین درپایان همایش صورت می گیرد.
طحانیان خاطر نشان کرد: همایش "کارآفرینی در کسب و کار خانگی" با حضور مدیران شهری، سراهای محله، آموزشگاه های آزاد و کارآفرینان برتر شهرستان 6 مرداد ماه در فرهنگ سرای مهر کاشان برگزار می شود.وی افزود: واحد کارآفرینی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان با هدف راه اندازی کسب و کارهای کوچک به ویژه در سراهای محله فعالیت خود را  از شهریور ماه سال گذشته آغاز کرده است.

مطالب پیشنهادی:

لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران