0  |  1

رونمایی از پلت فرم فین استارز، درخواست پذیرش 13 صندوق جسورانه در فرابورس

رونمایی از پلت فرم فین استارز، درخواست پذیرش 13 صندوق جسورانه در فرابورس

مدیر عامل شرکت فرابورس ایران از رونمایی از پلت فرم نرم افزاری فین استارز خبر داد.
امیر هامونی با اشاره به برگزاری فین استارز 2017 در دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه گفت: فین استارز یک رویداد نیست بلکه یک فرآیند است و قرار نیست با تمام شدن نمایشگاه و برگزاری اختتامیه فین استارز 2017 این روند تا سال آینده متوقف شود.
مدیرعامل شرکت فرابورس ایران با تاکید بر اینکه هدف این است که با جمع شدن فین استارز، این روند ادامه دار باشد، گفت: قرار نیست زمان هایی که ایده ای جدید خلق می شود، تا فین استارز سال آینده بلاتکلیف بماند.
وی از رونمایی پلت فرم نرم افزاری فین استارز خبر داد و افزود: به زودی فضایی تحت وب طراحی می شود که کار فین استارز را انجام می دهد؛ به این ترتیب که به صاحبان ایده ارتباط می دهد و از آنها ارتباط می گیرد . بعد هم ایده ها داوری می شوند و امتیاز می گیرند تا بتوانند در مسابقات حضور یابند و سرمایه گذار جذب کنند.
این مقام مسول افزود: پلتفرم تحت وب برگرفته از این رویداد به زودی ایجاد و رونمایی می شود تا رویداد فین استارز صرفا سال به سال و موردی نباشد.
هامونی ادامه داد: شاید هر ماه یا هر هفته ایده های جدید خلق شوند که با این روند می توانند آرام آرام وارد بازار شوند.
مدیر عامل شرکت فرابورس ایران با اشاره به فرآیند انتخاب ایده های برتر استارتاپی گفت: از 85 استارتاپ ثبت نامی در فین استارز 12 گروه به مرحله نهایی رسیدند و سرانجام سه نفر برنده شدند .
این مقام مسوول در ادامه به آخرین وضعیت صندوق های جسورانه پرداخت و افزود: در حال حاضر دو صندوق جسورانه فعال در بازار سرمایه هستند و 13 تقاضا برای پذیرش صندوق های جدید نیز فرابورس ارسال شده است.
وی با اشاره به 13 درخواست پذیرش" vc" هم گفت: این درخواست ها در حال بررسی است و در مجموع ارزش این 15 صندوق بالغ بر 220 میلیارد تومان است که مخاطبان و سرمایه گذاران این صندوق ها شرکت های استارتاپی هستند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: سنا
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-28425350
 info [at] modirinfo.com