0  |  0

سالن کسب وکارهای نوپا در نمایشگاه الکامپ تهران برپا می شود

سالن کسب وکارهای نوپا در نمایشگاه الکامپ تهران برپا می شود

۴ هزار متر از متراژ بیست و سومین نمایشگاه الکامپ تهران به سالن کسب وکارهای نوپا اختصاص یافت.
سازمان نظام صنفی رایانه ای با اعلام پیش ثبت نام بیش از ۷۰۰ استارتاپ برای حضور در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی الکامپ، از استقرار کسب وکارهای نوپا در سالن ۸ و ۹ در الکامپ ۲۰۱۷ تهران خبر داد.
باقر بحری مدیر اجرایی بیست و سومین نمایشگاه الکامپ با اشاره به اینکه امسال یکی از بهترین سالن های نمایشگاه بین المللی تهران به استارتاپ ها اختصاص داده شده است، گفت: سالن های ۸ و ۹ به مساحت چهار هزار متر به الکام استارز (استارتاپ ها) اختصاص داده شده است. طبق تجربه ای که در سال های گذشته کسب کردیم این سالن یکی از پرازدحام ترین سالن های نمایشگاه خواهد بود و بازدیدکنندگان بی شماری را به خود جذب میکند به همین دلیل یکی از با کیفیت ترین سالن های نمایشگاه را به کسب و کارهای نوپا اختصاص دادیم.
عضو هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای به شرایط حضور استارتاپها اشاره کرد و گفت: امسال هر استارتاپ در فضای استاندارد ۴ تا ۵ متر به همراه یک میز یا استند با پرداخت شش میلیون ریال در سالن الکام استارز ۲۰۱۷ مستقر خواهد شد.
بحری از حذف مرحله داوری اولیه برای حضور استارتاپها خبر داد و افزود: سالهای گذشته به دلیل محدودیت فضا تیم الکام استارز مجبور به داوری میان متقاضیان بود. امسال با اختصاص سالن بزرگتر این مسئله رفع شده است و هر استارتاپی که تمایل به حضور داشته باشد و با انجام مرحله پیش ثبت نام می تواند امکان حضور در الکام استارز را کسب کند.
مدیراجرایی نمایشگاه الکامپ در ادامه حضور کسب و کارهای نوپا در الکام استارز را به سه سطح تقسیم کرد و گفت: استارتاپها می توانند در سه سطح در الکام استارز ۹۶ حضور داشته باشند، گروه نخست استارتاپ هایی که در فضاهایی یکسان و با اختصاص یک استند جانمایی می شوند و سیاستهای حمایتی سازمان شامل این گروه خواهد شد.
وی افزود: گروه بعدی استارتاپهایی که تقاضای فضای بزرگتر از ۱۲ متر دارند و می خواهند در غرفه های پیش ساخته یا خود ساخته در الکام استار حضور داشته باشند. این گروه با پرداخت هزینه کامل و طبق تعرفه های نمایشگاه و خارج از طرح حمایتی سازمان درنمایشگاه حضور می یابند.
بحری ادامه داد: گروه سوم جزیره های فناوری هستند. شتابدهنده و سرمایه گذاران خطرپذیری که قصد حضور در الکام استارز را دارند و می توانند با گرفتن فضایی بزرگتر استارتاپهای تحت حمایتشان را در کنار خود داشته باشند.
عضو هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای به بخش بندی موضوعی سالن الکام استارز اشاره کرد و افزود: مانند سال گذشته تلاش می کنیم استارتاپ هایی که از نظر فناوری و نوع فعالیت مشابه یکدیگر هستند را در کنار هم جانمایی کنیم تا بازدیدکنندگان با سهولت بیشتری از بخش های مختلف سالن الکام استارز بازدید کنند.
الکامپ تهران، پایان تیرماه در تهران برگزار می شود.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com