0  |  0

بررسی طرح فروش تولیدات زنان کارآفرین

بررسی طرح فروش تولیدات زنان کارآفرین

سید حسین هاشمی گفت: تا هفته دولت با بهره مندی از تشکل های موجود، تشکل واحدی برای بررسی و اجرای طرح فروش تولیدات بانوان کارآفرین استان راه اندازی شود.
نشست کارگروه تخصصی امور بانوان و خانواده استانداری تهران امروز با حضور شهیندخت مولاوردی معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، سیدحسین هاشمی استاندار تهران، ثریا شارقی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری و جمعی از مدیران استانی،کارشناسان و مسئولان سازمان های مردم نهاد عضو کارگروه برگزار شد.
استاندار تهران در این نشست دستور پیگیری طرح راه اندازی مرکز مشاوره کارآفرینی برای بانوان جویای کار و یا در حین کار با همکاری سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران را صادر کرد.
براساس این طرح بانوان استان تهران به سرمایه‌گذاری ترغیب می شوند .
هاشمی گفت: طی هفته آینده با حضور رییس سازمان برنامه و بودجه استان تهران جلسه ای برگزار می شود تا نتیجه بررسی نحوه اجرای این طرح در شورای معاونان استانداری طرح شود.
استاندار تهران با بیان اینکه راه اندازی مرکز یا شهرک بازتوانی فکر خوب و ضروری است، افزود : با مسئولیت معاون اجتماعی استانداری تا هفته نخست مردادماه اختلاف نظرات مطرح شده در مورد طرح بررسی شده و پس از بازنگری دوباره ارائه شود.
در این نشست گزارشی از صندوق کارآفرینی و اعطای تسهیلات به کارآفرینان ارایه شد که براساس آن در 4 سال اخیر 33 میلیارد تومان به درخواست کنندگان استان تهران از سوی این صندوق تسهیلات اعطا شده است و نبود ضمانت، بیشترین فراوانی را در میان مشکلات درخواست کنندگان داشته است.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com