0  |  0

به همت بنیاد نخبگان برگزار می‌شود، کارگاه‌های پیشرفته «خلق ثروت از ایده تا محصول»

به همت بنیاد نخبگان برگزار می‌شود، کارگاه‌های پیشرفته «خلق ثروت از ایده تا محصول»

بنیاد نخبگان استان تهران با هدف رشد و توانمندسازی مستعدان‌برترِ حاضر در طرح هسته‌های نخبگانی (طرح شهید احمدی‌روشن)، مجموعه کارگاه‌های پیشرفته با موضوعات کارآفرینی و مدیریت کسب‌وکارهای دانش‌بنیانِ نوپا را برگزار می‌کند.
این کارگاه‌ها شامل درس، تست، گفت‌وگو، فیلم، بازی و کارگروهی است و علاوه بر آموزش مباحث علمی مرتبط با موضوعات کارگاه، شرکت‌کنندگان با مجموع‌هایی از ابزارها و تکنیک های فردی و گروهی برای استفاده کاربردی در مسائل آموزش داده‌شده آشنا می شوند.
مجموعه کارگاه‌های پیشرفته مطابق با نیازهای واقعی مستعدان‌برتر است که باتوجه به پیوستگی کارگاه‌ها، حضور در آنها توصیه می‌شود.
کارگاه اول با عنوان نخبگان مدیریت‌ناپذیر و کارتیمی، سه‌شنبه و چهارشنبه؛ 26 و 27 تیرماه، با سرفصل‌های مدیریت بر مدیریت‌ناپذیر و کارتیمی نخبگان، تعریف و اهمیت گروه و تیم، تست عملی فردی: غلبه مغزی و کاربرد آن در تعاملات گروهی و تیمی، تفکرتیمی و رهبری هم‌اف زایی، مراحل کار تیمی و حل تعارضات و بحران‌ها، تقسیم وظایف بر مبنای تست بلبین، کار عملی فردی: انجام تست بلبین و شناخت نقش هریک از اعضا، تعارضات در تیم‌ها و سبک های مدیریت آنها، کار عملی گروهی: مدیریت تعارض در مراحل نخستین کارآفرینی، معرفی فیلم 12 مرد خشمگین و کاربرد آن در کار تیمی+ معرفی فیلمها و مطالب تکمیلی و همچنین جلسۀ پرسش و پاسخ برگزار می‌شود.
لازم به ذکر است، کارگاه دوم با عنوان «مدل‌های خلق ثروت از ایده، اختراع و محصول» نیز برگزار خواهد شد که تاریخ آن متعاقباً اعلام می‌شود.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com