0  |  0

رونمایی از مرکز ملی پایش محیط کسب و کار

رونمایی از مرکز ملی پایش محیط کسب و کار

به گزارش خبرگزاری مهر،‌ مرکز ملی پایش محیط کسب‎وکار، با همکاری سازمان فناوری اطلاعات و وزارت اقتصاد، راه‌اندازی شده است. کارشناس مرکز ملی پایش محیط کسب و کار، هدف از راه‌اندازی این مرکز را اطلاع‌رسانی به متقاضیان مجوزهای کسب و کار به‌عنوان سرویسی در پروژه‌ی شبکه ملی اطلاعات و دولت الکترونیک، اطلاع از فوریت‌های کسب و کار و آشنایی با قوانین مرتبط با فرایندهای صدور مجوز برای توسعه کسب و کار عنوان کرد.
مهرناز اصفهانی در ادامه گفت: این مرکز با همکاری سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات در ذیل وزارت امور اقتصاد و دارایی و به‌صورت آزمایشی راه اندازی شده است.
به گفته‌ی وی مطابق با شاخص جهانی کسب و کار که از سوی بانک جهانی همه ساله اعلام می‌شود افزایش رتبه ایران در این شاخص می‌تواند به جذب سرمایه‌گذاری خارجی در اقتصاد کمک کند. براین اساس مرکز ملی پایش محیط کسب و کار با فراهم کردن بستری قصد دارد به توسعه‌ی کسب و کار در کشور کمک کند تا جایگاه ایران در این شاخص جهانی ارتقا یابد.
کارشناس مرکز ملی پایش محیط کسب و کار، با بیان اینکه ظرف مدت چند روز آینده این مرکز با حضور وزرای ارتباطات و اقتصاد رونمایی رسمی می شود، ادامه داد: این مرکز در ۴ بخش شامل سامانه اطلاع رسانی مجوزهای کشور (سام)، پایگاه اطلاعاتی قوانین و مقررات محیط کسب و کار، سامانه‌ی رسیدگی به شکایات متقاضیان صدور مجوز (دادور) و مرکز فوریت‌های محیط کسب و کار فعالیت می‌کند.
به گفته وی، دسترسی به این مرکز از طریق سامانه‌ی مرکز ملی محیط کسب و کار و نیز از طریق اپلیکیشن اندرویدی برای کاربران موبایل فراهم است.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com