0  |  0

لزوم گفت‌وگوی تجاری بین کارآفرینان بزرگ داخلی و خارجی

لزوم گفت‌وگوی تجاری بین کارآفرینان بزرگ داخلی و خارجی

رییس پارک علم و فناوری خراسان گفت: باید گفت‌وگوی تجاری بین کارآفرینان بزرگ داخلی و خارجی داشته باشیم.
دکتر حسن علم‌الهدایی شامگاه گذشته در جشن کارآفرینی پارک علم و فناوری خراسان، اظهار کرد: کارآفرینی به این معنا نیست که سالی یک بار برنامه بگذاریم، بلکه باید گفت‌وگوی تجاری بین کارآفرینان بزرگ داخلی و خارجی داشته باشیم و تحصیل‌ کرده‌های ما مشغول به کار شوند؛ این مسئله یک ضرورت است که باید به آن رسیدگی شود.
وی ادامه داد: در دنیا توسعه و پیشرفت با مفاهیمی نظیر کار، فناوری، رشد بدون اشتغال مولد، رشد با اشتغال مولد و کارآفرینی همراه است.
رییس پارک علم و فناوری خراسان با تاکید براینکه ذات خلقت و آفرینش، کار و کارآفرینی است، خاطرنشان کرد: محرکه توسعه اقتصادی، کارآفرینی است. در کشور ما پنج میلیون جوان تحصیل کرده وجود دارد ولی چرا تحصیل کرده‌های ما بیکار هستند و در نتیجه پیدا نکردن کار از کشور می‌روند.
علم‌الهدایی عنوان کرد: ایده‌پردازی، نوپردازی، کارآفرینی و کار نیاز استراتژیک و راهبردی امروز کشور ما در همه سازمان‌ها است.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایسنا
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com