0  |  0

کارگاه آموزشی «مدیریت ریسک» برای شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار می‌شود

کارگاه آموزشی «مدیریت ریسک» برای شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار می‌شود

صندوق نوآوری و شکوفایی، کارگاه آموزشی تحت عنوان مدیریت ریسک را برای شرکت های دانش‌بنیان برگزار می کند.
صندوق نوآوری و شکوفایی کارگاه آموزشی مدیریت ریسک را برای شرکت های دانش بنیان و سایر شرکتهای فعال در زمینه تولید محصولات ایرانی ۲۵ مردادماه برگزار می کند.
سرفصل های این دوره«مقدمه از مدیریت ریسک در پروژه ها»، «نگاهی اجمالی به آخرین نسخه استاندارد PMBOK و آموزش استاندارد مدیریت ریسک»، «برنامه‌ریزی مدیریت ریسک»، «جزییات مدیریت ریسک»، «ایجاد برنامه مدیریت ریسک»، «ارتباطات و رهبری مدیریت ریسک»، «ایجاد بستر ارتباطی مدیریت ریسک»، «شناسایی ریسک ها»، «ابزارها و تکنیک‌های شناسایی ریسک‌ها»، «چرخه به روزرسانی سند ریسک»، «اجرای تحلیل کیفی ریسک»، «استراتژی پاسخ‌گویی به ریسک»، «پایش، کنترل و بازنگری ریسک» هستند.
مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان، رهبران سازمانی، کارشناسان و مدیران تحقیق و توسعه شرکت ها می توانند در این کارگاه آموزشی شرکت کنند.
به شرکت کنندگان در این کارگاه آموزشی مدرک مدیریت حرفه ای(PMP)پروژه از موسسه مدیریت پروژه(PMI)اعطا می شود.
کارگاه آموزشی مدیریت ریسک در روز چهارشنبه ۲۵ مرداد ماه ۹۶ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۶:۳۰ در مجتمع شکوفایی شرکت های دانش بنیان دایر می‌شود. شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند از تخفیف ۷۰ درصدی برای حضور در این کارگاه آموزشی برخوردار شوند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com