0  |  0

اختتاميه رويداد کارآفريني هم نت در اصفهان

اختتاميه رويداد کارآفريني هم نت در اصفهان

به گزارش خبرگزاري آريا،معاون نوآوري معاونت علمي و فناوري رييس جمهوري در اين مراسم با بيان اينکه نخبگان سرمايه هاي اصلي کشور هستند گفت:نسل جوان و نوجوان امروز براحتي مي توانند علم را به قدرت و ثروت براي کشور تبديل کنند.

شيخ زين الدين افزود:کشور ما در حوزه هاي مختلف علم و فناوري ، واکسن سازي ، انرژي هسته اي و پزشکي پيشرفت هاي چشمگيري داشته است.رئيس بنياد نخبگان استان اصفهان هم گفت: حضور نخبگان، جوانان و فرهيختگان دانشگاهي در کنار کارآفرينان و صنعتگران موفق داخلي و بين المللي از نقاط قوت اين رخداد بود که موجب تقويت پيوند بين دانشگاه و صنعت شد.

خانم حق جوي جوانمرد افزود:اين رخداد نخستين رويداد کارآفريني بومي کشور براي آموزش کسب و کار است و پيداکردن ايده هاي خوب و تکميل تيمها و انسجام در انجام کار گروهي، از مهمترين اهداف اين رويداد بود.

در اين رويداد کارآفريني که با همکاري معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري، بنياد نخبگان استان اصفهان و اتاق بازرگاني، صنايع و معادن اصفهان برگزار شد 300 نفر از جوانان نخبه کار آفرين در 14 کارگاه آموزشي شرکت کردند.بنياد نخبگان استان اصفهان، در سال 1388 افتتاح شد و اکنون حدود هزار و 200 نخبه را زير پوشش دارد.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری آریا
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com