20  |  7

دفترچه‌ی آزمون استخدامی شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان منتشر شد

دفترچه‌ی آزمون استخدامی شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان منتشر شد

دفترچه آزمون استخدامی شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان با تشریح جداول زمان‌بندی، مفاد و منابع این آزمون منتشر شد.
ثبت نام در نخستین آزمون استخدام شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان کشور از ۸ صبح روز سه شنبه ۱۴ شهریور آغاز شده است. در‌حال حاضر دفترچه استخدامی این آزمون در سایتی به نشانی www.inre.ir منتشر شده است.
در این دفترچه شغل‌های دسته اجرایی و فنی، بهداشت، درمان و مراقبت، خدماتی رفاهی و آموزشی، طراحی رسانه‌ای، بازاریابی و فروش، فناوری اطاعات، کارشناسی و مهندسی، مالی، حقوقی و اداری و مدیریتی به صورت مجزا مشخص شده و منابع دسته رشته‌ها نیز ارائه شده است.
این آزمون به‌منظور تامین سرمایه انسانی این شرکت‌ها و ایجاد شرایط مناسب برای داوطلبان، طرح‌ریزی و سیاست‌گذاری شده است.
داوطلبان می‌توانند مطابق علاقه و ظرفیت‌های خود، مشاغل مورد نظر را حداکثر از دو دسته از هشت دسته شغلی انتخاب کنند. مبلغ مصوب برای انتخاب از اولین دسته شغلی ۵۷هزار ریال است. این مبلغ دریافتی در ازای یک دسته شغلی است.
داوطلب قادر است یک دسته شغلی دیگر را نیز اضافه کند و در آن دسته نیز حداکثر پنج شغل را انتخاب کند. در این صورت، می‌بایست مبلغ ۳۷۵ هزار ریال دیگر را نیز پرداخت کند. به عنوان مثال اگر داوطلبی حداکثر پنج عنوان شغلی از دسته مدیریتی و حداکثر پنج عنوان شغلی از دسته اجرایی وفنی انتخاب کند ضروری است مجموعا ۹۴۵ ریال پرداخت کند.
پس از واریز وجه امکان تغییر دسته های شغلی انتخاب شده وجود نخواهد داشت.
جدول زمان بندی آزمون که در این دفترچه به آن اشاره شده به شرح زیر است.

دفترچه آزمون استخدامی شرکت‌های خصوصی و دانش‌بنیان منتشر شد

همچنین مفاد آزمون در جدول ذیل آمده است؛ 

جدول زمان بندی آزمون استخدامی شرکتهای دانش بنیان منتشر شد

در این دفترچه منابع آزمون و ضرایب امتحانی عناوین شغلی به‌صورت مجزا آمده است. 

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com