0  |  0

داوری ایده‌های ارسالی به‌رویداد بین‌المللی در دانشگاه امیرکبیر آغاز شد

داوری ایده‌های ارسالی به‌رویداد بین‌المللی در دانشگاه امیرکبیر آغاز شد

با پایان یافتن مهلت ثبت نام در رویداد بین‌المللی« Falling Walls Lab » کار داوری اولیه ۲۱۷ طرح ارسالی به این رویداد در دانشگاه صنعتی امیرکبیر آغاز شد.
دانشگاه دانشگاه صنعتی امیرکبیر؛ پس از فراخوان عمومی رویداد بین المللی Falling Walls Lab آلمان، ایده پردازان ایرانی که شامل دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری، پسا دکتری و اعضای شرکت‌های فن بازار و کارآفرینان و صاحبان ایده در زمینه‌های مختلف می‌شوند تا پایان مهلت اولیه بیش از ۱۲۰ ایده و در مهلت تمدید شده حدود ۱۰۰ ایده که در مجموع ۲۱۷ ایده می‌شود به دبیرخانه این رویداد بین‌المللی ارسال کردند.
با پایان یافتن مهلت ارسال به این رویداد بین المللی Falling Walls Lab داوری اولیه ۲۱۷ ایده ارسالی آغاز شد. قرار است پس از مرحله داوری اولیه تعداد ۳۰ برای حضور در این رویداد که در روز ۱۸ مهر ماه برگزار خواهد شد، حضور یابند.
این رویداد همه ساله در کشور آلمان برگزار می‌شود و روند شرکت در این رویداد به گونه‌ای است که بعد از برگزاری رقابت‌های اولیه در کشورهای مختلف، نفرات برتر در این رویداد که در ماه نوامبر هر سال برگزار می‌شود، شرکت می‌کند.
امسال دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دفتر ایده بازار این دانشگاه با همکاری دفتر مبادلات آکادمیک آلمان (DAAD) رقابت مقدماتی رویداد Falling Walls Lab Tehran را در روز ۱۸ مهر ماه در سالن اجتماعات مرکزی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌کنند.
۳۰ ایده پرداز راه یافته به این مرحله، برای انتخاب یک ایده به رقابت می‌پردازند و هرکدام باید در مدت ۳ دقیقه از ایده خود دفاع کنند. منتخب نخستین مرحله این رویداد در مرحله نهایی این رقابت که در ماه نوامبر در برلین برگزار می‌شود، شرکت خواهد کرد.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com