0  |  2

دانشگاه خوارزمی برنامه‌های کارآفرینی‌اش را اعلام کرد

دانشگاه خوارزمی برنامه‌های کارآفرینی‌اش را اعلام کرد

دانشگاه خوارزمی ، برخی از برنامه های کارآفرینی این دانشگاه را در ترم جاری اعلام کرد.
عناوین برخی از برنامه های کارآفرینی دانشگاه خوارزمی در ترم جاری اعلام شد. یکی از برنامه های اعلام شده طرح بیست بیست(بیست مهارت در دهه بیست سالگی) است که با هدف افزایش مهارت های اساسی و پایه برنامه ریزی شده و در همه مشاغل مورد نیاز است.
دوره تربیت مربی و مشاور کارآفرینی عنوان دیگر برنامه کارآفرینی دانشگاه خوارزمی است که دانشجویان با گذراندن این دوره می توانند مربی و مشاور کارآفرینی در سازمان های مختلف شوند.
طرح تاک (توسعه ایده های کارآفرینی) نیز یکی از برنامه های کارآفرینی این دوره دانشگاه خوارزمی است که با هدف افزایش مهارت های راه اندازی و توسعه کسب و کار برنامه ریزی شده است.
این برنامه‌ها برای دانشجویان دانشگاه تهران و پردیس کرج خوارزمی اجرا می شود.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com