0  |  1

افراد جویای کاربه سایت صندوق کارآفرینی کشور مراجعه کنند

افراد جویای کاربه سایت صندوق کارآفرینی کشور مراجعه کنند

رییس صندوق کارآفرینی کشوردر جیرفت از حمایت از شغل‌های غیر رسمی و کمک به ایجاد شغل‌های جدید خبر داد وگفت: افراد جویای کار در محل سکونت خود به صندوق کارآفرینی یا سایت صندوق کارآفرینی کشور مراجعه کنند.
نورالله زاده درادامه با اشاره به ظرفیت خوب استان کرمان در زمینه سرمایه گذاری افزود: سال گذشته 50میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد مشاغل خرد در استان کرمان پرداخت شد و زمینه اشتغال افراد جویای کار رافراهم کرد.
وی با اشاره به اینکه ظرف چند ماه گذشته 20میلیارد تومان تسهیلات ایجاد شغل در کرمان به همت صندوق کارآفرینی امید پرداخت شده گفت: تا پایان امسال هم با تزریق اعتبارات اشتغالزایی به استان کرمان زمینه دریافت تسهیلات را برای افراد جویای کار فراهم خواهیم کرد.
وی با بیان اینکه این تسهیلات برای راه اندازی مشاغل کارگاهی و خانگی بوده افزود: با تعیین ایجاد 60هزار فرصت شغلی در هر سال تلاش خواهیم کرد این رقم به نتیجه برسد.
رییس صندوق کارآفرینی کشور از برنامه ریزی برای پرداخت تسهیلات برای تقویت ناوگان حمل ونقل روستایی در جنوب استان کرمان هم خبر داد و گفت: ظرفیت خوب این منطقه کشاورزی است و باید مشاغل مربوط به این حوزه از قبیل حمل ونقل محصولات کشاورزی تقویت شوند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com