0  |  0

کارآفرینان فرانسوی از بورس تهران بازدید کردند

کارآفرینان فرانسوی از بورس تهران بازدید کردند

هیاتی از نمایندگان شرکت های فرانسوی با مسئولان بورس تهران ملاقات کردند و با بازارسرمایه کشور و فرصت‌های سرمایه گذاری آشنا شدند.
روز دوشنبه مورخ 27 شهریور1396، هیاتی عالی رتبه از نمایندگان بنگاه های فرانسوی در حوزه های تجهیزات، خدمات مالی، حقوقی، حمل و نقل و انرژی با هماهنگی انجمن فعالان کسب و کار فرانسه(MEDEF) از بورس تهران بازدید کردند.
براساس این گزارش در این رویداد که با حضور معاون رایزن اقتصادی سفارت فرانسه در ایران برگزار شد، اعضای هیات با ساختار بازار سرمایه ایران، فرصت های سرمایه گذاری و ابزارهای قابل معامله آشنا شدند و همچنین اطلاعاتی در خصوص موضوعات حقوقی مرتبط با فعالیت در بازار ایران بدست آوردند.
اعضای هیات که برنامه هایی برای حضور بنگاه های متبوعشان در اقتصاد ایران دارند، سوالاتی را در خصوص نحوه تامین مالی برخی پروژه ها از طریق بازار سرمایه و انتشار اوراق بدهی مطرح و پاسخ های لازم را دریافت کردند.
شایان ذکر است مقرر شد برای مبحث فنی، در آینده جلساتی به طور جداگانه با بنگاه های علاقه مند برای تسهیل ورود و فعالیت آنها در کشور برگزار شود.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: سنا
مطالب پیشنهادی:
دیدگاه شما
 

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com