1  |  0

سامانه ثبت فعالیت‌های پژوهش، فناوری و کارآفرینی دانشگاه علمی کاربردی راه‌اندازی شد

سامانه ثبت فعالیت‌های پژوهش، فناوری و کارآفرینی دانشگاه علمی کاربردی راه‌اندازی شد

امید بزرگ حداد افزود: در این سامانه تاکنون 11 فعالیت عمده معاونت پژوهش و فناوری گنجانده شده که مراکز آموزشی دانشگاه باید با استفاده از فرم‌های طراحی شده، فعالیت‌ها را درج کنند و بعد از ثبت فعالیت توسط مراکز آموزشی، موضوع برای بررسی در دسترس واحدهای استانی قرار می گیرد.
وی گفت: واحدهای استانی با بررسی مدارک فعالیتهای مندرج مراکز در سامانه، نسبت به تأیید، ارسال برای ویرایش یا تایید نشدن آن ها اقدام می کنند و در نهایت بر اساس روش AHP (فرآیند تحلیل سلسله مراتبی)، مراکز آموزشی از نظر پژوهشی، فناوری و کارآفرینی امتیازدهی و رتبه بندی خواهند شد.
بزرگ حداد ادامه داد: در نوبت اول صرفاً فعالیت‌هایی که در بازه زمانی 95/07/01 تا 96/06/31 در مراکز انجام پذیرفته است باید توسط کلیه مراکز آموزشی تا 96/07/02 در سامانه ثبت شود.
بزرگ حداد با اشاره به اینکه این سامانه در بیست و پنجمین سالگرد تأسیس دانشگاه بتواند منشأ تحول مفیدی در فعالیت‌های پژوهشی و فناوری و حرکت دانشگاه جامع علمی کاربردی به سمت دانشگاه نسل سوم باشد،گفت: این سامانه به نشانی http://rmis.uast.ac.ir قابل دسترسی خواهد بود.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com