0  |  0

از تولیدات زنان کارآفرین سیستان و بلوچستان حمایت می‌شود

از تولیدات زنان کارآفرین سیستان و بلوچستان حمایت می‌شود

معاون رییس جمهور دراموربانوان و خانواده درجلسه کارگروه بانوان سیستان و بلوچستان بابیان این مطلب گفت: به دنبال انعقاد تفاهم نامه با برخی از صندوق های مالی و بانک ها برای پرداخت تسهیلات برای بانوان کارآفرین هستیم.
ابتکار افزود:تولیدات بانوان این استان دربخش صنایع دستی تزیینی و کاربردی جنبه درآمدزایی و اقتصادی دارد.
ابتکاراین استان را الگویی ازجلب مشارکت وحضوربانوان در عرصه های اجتماعی عنوان کرد وگفت: دولت فراهم کردن تسهیلات مناسب، آموزش کارآفرینی و بنگاه داری در راستای درآمدزایی را به جدیت برای تولیدات بانوان دنبال می کند.
ابتکارهمچنین گفت: کاهش مرگ و میرمادران و افزایش مراقبت های قبل و بعد اززایمان نیز در این استان روند قابل توجهی داشته است که این روند باید تداوم داشته باشد.
استاندار سیستان و بلوچستان هم دراین جلسه گفت: بانوان استان در شوراها و سمت های مدیریتی حضورفعال دارند که باید دراین زمینه نیز ازآنها حمایت شود.
هاشمی افزود: برنامه ریزی برای جذب 70 هزاربازمانده ازتحصیل دراین استان که بیش از نیمی ازآنها دختران هستند درحال اجراست.
مشتاق گوهری مدیرکل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی استان هم گفت: ثبت جهانی روستای کلپورگان سراوان برگرفته از تولیدات صنایع دستی بانوان این روستاست که باید از آنها حمایت شود.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com