0  |  0

اتمام پذیره‌نویسی بزرگترین صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه کشور

اتمام پذیره‌نویسی بزرگترین صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه کشور

مدیرعامل تامین سرمایه آرمان از اتمام پذیره نویسی بزرگترین صندوق سرمایه گذاری جسورانه کشور خبر داد.
محمودرضا خواجه نصیری، مدیرعامل تامین سرمایه آرمان با اعلام این مطلب گفت: پذیره نویسی صندوق سرمایه گذاری جسورانه توسعه فناوری آرمانی با سرمایه 600 میلیارد ریال به عنوان بزرگترین صندوق سرمایه گذاری جسورانه کشور تاکنون، در تاریخ 4 مهر ماه 1396 به اتمام رسید.
وی افزود:در فرآیند پذیره نویسی تعداد 27 سرمایه گذار حقیقی و حقوقی شرکت کردند که در گام نخست 10 درصد مبلغ پذیره نویسی تأدیه شد.
بر این اساس، شروع این پذیره نویسی در مراسمی به عنوان اولین road show بازار سرمایه کشور و با حضور جمع کثیری از سرمایه گذاران؛ فعالان بازارهای مالی؛ صاحبان استارتاپ ها؛ کارآفرینان؛ صنعتگران و تولید کنندگان کشور در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد.
همچنین حوزه های سرمایه گذاری صندوق سرمایه گذاری جسورانه توسعه فناوری آرمانی با مدیریت تأمین سرمایه آرمان مواردی همچون "فناوری اطلاعات و ارتباطات، سلامت و بهداشت، فناوری های مالی، پایین دستی صنایع آب و پتروشیمی و حوزه فرهنگ و محتوی" را در بر می گیرد.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: سنا
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com