0  |  0

۲۹ استارتاپ ایرانی راهی نمایشگاه جیتکس دبی می‌شوند

۲۹ استارتاپ ایرانی راهی نمایشگاه جیتکس دبی می‌شوند

۲۹ استارتاپ و کسب و کار نوپا و نیز ۱۲ شرکت ایرانی در قالب پاویون ملی ایران در نمایشگاه جیتکس ۲۰۱۷ دبی (۱۶ تا ۲۰ مهرماه) حضور می یابند.
پاویون جمهوری اسلامی ایران در کنار پاویون کشورهای صاحب نام صنعت فناوری اطلاعات وارتباطات جهان برای سومین سال پیاپی، در سی و هفتمین نمایشگاه جیتکس دبی برپا می شود.
حضور ایران در قالب پاویون ملی با هماهنگی اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نرم افزار ایران و با همکاری معاونت علمی ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی و مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد و نیز با حمایت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و تشکل های وابسته، صورت گرفته است.
درسی و هفتمین نمایشگاه جیتکس دوبی که از ۱۶ تا ۲۰ مهر و با حضور ۴۷۰۰ مشارکت کننده از ۱۰۰ کشور جهان در فضای مفید بیش از ۹۰ هزار مترمربع برگزار می شود، پاویون جمهوری اسلامی ایران با متراژ ۱۲۶ متر مربع در سالن پاویون ها برپا شده و با همکاری و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری ، مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی و صندوق نوآوری و شکوفائی، ۱۲ شرکت ایرانی در این پاویون حضور خواهند داشت.
همچنین ۲۹ استارتاپ ایرانی در بخش startup movement نمایشگاه شرکت خواهند کرد که حضور ۱۲ استارتاپ با حمایت اتاق بازرگانی تهران، ۶ استارتاپ با حمایت اتاق بازرگانی اصفهان و ۱۰ استارتاپ با حمایت سازمان نظام صنفی رایانه ای صورت گرفته و یک استارتاپ نیز به صورت مستقل حضور خواهد داشت.
از سوی دیگر، در راستای استقبال فعالان صنعت فناوری اطلاعات ایران از برنامه های صورت گرفته در سال گذشته برای اعزام هیات تجاری و برقراری ملاقات های تجاری و نیز برگزاری همایش های معرفی فرصت های سرمایه گذاری و کسب و کار در صنعت ICT ایران و نشست مشترک تجاری با بزرگان ICT جهان، امسال نیز علاوه بر اعزام هیات تجاری و برقراری ملاقاتهای تجاری، قرار است نشست فعالان صنعت ICT ایران و جهان، در روز پایانی نمایشگاه جیتکس در محل مرکز تجارت جهانی دبی برگزار شود.
هیات تجاری ۲۵ نفره متشکل از نمایندگانی از مجلس شورای اسلامی، مرکز پژوهش های مجلس ، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز همکاری های فناوری ریاست جمهوری ، مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ،صندوق نوآوری و شکوفائی، صندوق حمایت از صنایع الکترونیک، هیات مدیره تشکل های مرتبط و سایر شرکت های بخش خصوصی جهت مذاکره و بازدید از پاویون کشورهای کره، چین ، هند، عمان و نیحریه و بازدید از نمایشگاه، بخش تکنولوژی‌های آینده نمایشگاه، اینترنت سیتی، شهرهوشمند دبی و مصدر سیتی ابوظبی به جیتکس می روند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com