0  |  0

تسهیلات ویژه به بانوان کارآفرین آذربایجان شرقی پرداخت می‌شود

تسهیلات ویژه به بانوان کارآفرین آذربایجان شرقی پرداخت می‌شود

مرتضی نیرومند اسکویی در شورای توسعه و تعاون بانوان کارآفرین استان با اشاره به بخشی از مهم‌ترین اقدامات انجام شده حوزه بانوان در شرکت شهرک‌های صنعتی استان اظهار کرد: همکاری اداره کل امور بانوان استانداری و شرکت شهرک‌های سرمایه گذاری در سال‌های اخیر افزایش یافته است.
وی افزایش مشارکت اجتماعی زنان در حوزه‌های اقتصادی و اجتماعی را یکی از مهم‌ترین اولویت‌های دولت دوازدهم عنوان کرد و ادامه داد: خوشبختانه در وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز برنامه‌هایی در راستای تحقق این مهم تدوین شده و از بانوان کارآفرین نیز حمایت می‌شود.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی با اشاره به نامگذاری امسال به عنوان «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی و لزوم افزایش مشارکت اقتصادی بانوان در همین حوزه، تصریح کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی استان این آمادگی را دارد که در صورت ورود بانوان استان در حوزه اقتصادی، تولیدی و صنعتی، سهم نقدی حق انتقاع زمین در شهرک‌های صنعتی از 30 درصد به 10 درصد کاهش یابد.
نیرومند از ارائه تسهیلات ویژه به افرادی که قصد خرید زمین در مناطق محروم استان را داشته باشند، خبر داد.
برگزاری تورهای صنعتی برای بانوان کارآفرین استان، برگزاری کلاس‌های مختلف ورزشی و تلاش برای ایجاد خوشه صنعتی بانوان به عنوان یکی از محورهای توسعه از دیگر مواردی بود که نیرومند به عنوان عملکرد شرکت شهرک های صنعتی استان به آن اشاره کرد.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی در پایان گفت: با توجه به اهمیت فعالیت‌های کسب و کار بانوان، مطالعه نخستین خوشه کسب و کار بانوان استان در برنامه های این شرکت قرار گرفته است.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری تسنیم
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com