0  |  0

رویداد جذب سرمایه فرصتی برای تعامل سرمایه‌گذاران و فعالان دانش‌بنیان

رویداد جذب سرمایه فرصتی برای تعامل سرمایه‌گذاران و فعالان دانش‌بنیان

نخستین دوره از سلسله رویدادهای Tech Deal با هدف جلب سرمایه‌گذاران و صاحبان صنایع به کسب و کارهای دانش‌بنیان بومی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و فن‌بازار ملی ایران برگزار می‌شود.
نخستین دوره از رویدادهای Tech Deal با رویکرد Investor Day و با هدف معرفی طرح های فناورانه در حوزه ی تجهیزات پزشکی و فناوری های پیشرفته برای به جذب سرمایه گذاران به این طرح‌ها، با مشارکت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، اتاق بازرگانی تهران، مرکز فن بازار ملی ایران و شرکت توسعه ارتباطات بازار شریف به عنوان کارگزار معاونت علمی و فناوری برای حمایت از طرح‌های نوآورانه و در یک روز برگزار می‌شود.
ایجاد زمینه تعامل صاحبان ایده و سرمایه‌گذاران
این رویداد فرصتی را فراهم می‌آورد تا سرمایه گذاران و صاحبان صنایع مرتبط نیز برای حضور در این رویداد، با برگزاری نشست‌های گوناگون با یکدیگر مذاکره کنند و ضمن ارائه توانمندی‌های خود، زمینه توسعه کسب و کارهای فناور و دانش‌بنیان در عرصه صنعت فراهم شود. در این رویداد، سرمایه‌گذاران و صاحبین صنایع با جدیدترین فناورانه و کسب وکارهای دانش بنیان حوزه کاری خود که توسط فعالان فناور خلاق و نوآور بومی ایجاد شده‌اند آشنا می‌شوند
علاوه بر حضور فناوران و صاحبان طرح های نوآورانه که به ارائه طرح‌ها و دستاوردهای خود می‌پردازند، همچنین صنعتگران و صاحبان کسب و کارهای گوناگون، بنگاه های سرمایه‌گذاری، مشتریان بالقوه اختراعات و نیز هیئت داوران که شامل منتخبی از خبرگان هر صنعت هستند در این رویداد یک‌روزه حضور خواهند یافت.
برگزاری دو پانل تخصصی
از برنامه‌های رویداد Tech Deal می‌توان به برگزاری 2 پانل تخصصی با هدف آشنایی صاحبان ایده و کسب و کارها با حوزه‌های مهم فناوری اشاره کرد. بر همین اساس پانل تخصصی تجهیزات پزشکی از ساعت 9الی 12 و نانوفناوری از ساعت 14الی 17برگزار می‌شود.
مهمترین ویژگی متفاوت این رویداد با سایر رویدادهای مشابه را استفاده از داوران خبره هر صنعت برای ارزیابی طرح های فناورانه و راستی آزمایی ایشان در روز رویداد دانست.
بر اساس این گزارش، نخستین رویداد Tech deal چهارشنبه 26مهرماه سال جاری با معرفی ایده‌های نوآورانه و کسب و کارهای فناور، برگزاری پانل‌های تخصصی و نشست‌های مذاکره میان صاحبان کسب و کارها و سرمایه‌گذاران در اتاق بازرگانی تهران برگزار می‌شود.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com