× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  0

160 میلیارد ریال تسهیلات کسب و کار خانگی برای کارآفرینان ساری

160 میلیارد ریال تسهیلات کسب و کار خانگی برای کارآفرینان ساری

لطف الله عباسی در نشست شورای اداری شهرستان ساری افزود: تسهیلات خانگی ارزان قیمتی که در سال جاری برای مدد جویان کارافرین بهزیستی و کمیته امداد ابلاغ شده نسبت به مدت مشابه سال قبل 2 برابر رشد داشته است.
وی اعتبار سال قبل اشتغال خانگی را حدود 78 میلیارد ریال اعلام کرد.
** جذب تسهیلات 450 میلیارد ریالی بسته رونق در ساری
معاون فرماندار ساری گفت که در سال گذشته از محل تسهیلات بسته رونق تولید 450 میلیارد ریال به واحدهای صنعتی این شهرستان پرداخت شد.
وی افزود : در مجموع حدود 100 واحد تولیدی و صنعتی این شهرستان از تسهیلات رونق تولید بهره مند شدند که توانست برای پایداری اشتغال روند خوبی را طی کند.
او ادامه داد : در سال جاری نیز دولت بسته رونق تولید را با افزایش بیشتر تسهیلات در اختیار استان ها قرار داده و انتظار می رود تا واحدهای صنعتی ساری نیز از این تسهیلات بهره مند شوند.
به گفته عباسی، در سال گذشته حدود 10 درصد از تسهیلات رونق تولید مازندران در واحدهای صنعتی شهرستان ساری جذب شد.
وی از طرح کاورزی، پشتیبان و نوسازی صنایع از دیگر طرح های اشتغالزا در ساری برای سال 96 نام برد.
براساس آمار شهرستان ساری افزون بر 570 هزار نفر جمعیت دارد.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایرنا
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com