× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  0

افزایش شمار استارتاپ‌های اعزامی به جیتکس

افزایش شمار استارتاپ‌های اعزامی به جیتکس

اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نرم‎ .افزار ایران از افزایش تعداد استارتاپهای اعزامی به نمایشگاه جیتکس به عنوان یکی از برنامه های اتاق بازرگانی برای سال آینده خبر داد
‎ اتاق بازرگانی تهران سال آینده استارتاپهای بیشتری را به نمایشگاه جیتکس می‎ برد تا این کسب و کارهای نوپا، فرصت جذب سرمایه‎گذار و توسعه کسب و کار پیدا کنند.
هومن حاجی پور معاون کسب وکار اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه نمایشگاه جیتکس محل ظهور و تلاقی فناوری و معرفی خلاقیت ها و تکنولوژی های جدید حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات است، افزود: در دهه های اخیر تغییرات اساسی در حوزه کسب و کار و همچنین علم و صنعت ایجاد شده و عملا خلاقیت و نوآوری جایگزین تولید انبوه و مهندسی گرایی شده است؛ در واقع با تغییر پارادایم‎ها بسیاری از مقررات و رفتارها در حوزه کسب و کار تغییر کرده و قوانین جدیدی جایگزین آن شده است.
وی با تاکید بر اینکه هم اکنون در دنیای کسب و کار، مهم‎ترین نقش را نوآوری و خلاقیت ایجاد می کند، تصریح کرد: در حال حاضر شرکت‎های بزرگ صاحب تکنولوژی و برند در دنیا در کنار خود، استارتا‎پها را دارند و در ایران نیز بسیاری از شرکت‎های بزرگ، متوجه حمایت از استارتاپ‎ها شده‎اند.
حاجی پور با اشاره به موضوع حمایت از کسب و کارهای نوپای ایرانی برای حضور در بازارهای بین المللی که با همکاری دولت و اتاق بازرگانی در جریان است، گفت: در نمایشگاه امسال جیتکس بخشی به عنوان سالن startup movement برای شرکت های حاضر در نمایشگاه ایجاد شد تا به صورت مستقیم با جوانان خلاق و صاحب ایده از ۴۰ کشور جهان آشنا شوند و در کمترین زمان به طرح ها و ایده های جدید این افراد دست پیدا کنند.
سرپرست هیات اعزامی به جیتکس ۲۰۱۷ با اشاره به برنامه حمایتی اتاق بازرگانی از استارتاپها گفت: درراستای حمایت از استارتاپ‎ها، طی یک فراخوان و پایش از میان ۷۰ استارتاپ، ۱۲ استارتاپ را برای برای حضور در این دوره از برگزاری نمایشگاه جیتکس، انتخاب کردیم.
وی با تاکید براینکه استارتاپها و کسب و کارهای نوپا ‎از مرحله ایده تا تجاری‎سازی مورد حمایت قرار می گیرند، گفت: سرمایه گذاران زیادی در اتاق بازرگانی روی استارتاپهای حوزه سلامت، گردشگری، فناوری اطلاعات و ارتباطات سرمایه گذاری کرده‎اند و در برنامه داریم که استارتاپ‎های فعال در این حوزه ها را شناسایی کرده و به سرمایه گذاران اتاق بازرگانی معرفی کنیم.
معاون اتاق بازرگانی تهران تاکید کرد: شمار استارتاپهای اعزامی به نمایشگاه جیتکس در سال آینده افزایش می یابد.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com