× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  0

افتتاح نمایشگاه توانمندی‌های زنان کارآفرین مازندران

افتتاح نمایشگاه توانمندی‌های زنان کارآفرین مازندران

معصومه ابتکار در مراسم افتتاح نمایشگاه توانمندی‌های بانوان مازندران به نام «لتکا» در قائمشهر اظهار داشت: این نمایشگاه توانمندیهای زنان مازندرانی را در بخش‌های تولیدات صنایع‌دستی، پوشاک، فرش ‌و محصولات و فرآورده‌های کشاورزی به نمایش گذاشنه که بسیار قابل تقدیر است.
وی با تأکید بر بازاریابی تولیدات زنان توانمند، عنوان کرد: بایستی برای کالاهای تولیدشده بازارهایی در نظر گرفته شود که در این راستا می‌توان از بازارچه‌های دائمی، تجارت الکترونیک و یا صادرات بهره برد.
ابتکار به اشتغال بانوان و زنان سرپرست خانوار اشاره کرد و افزود: با توسعه دولت الکترونیک و مشارکت بخش‌های مختلف ازجمله مراکز اتاق‌های بازرگانی می‌توان برای محصولات تولید شده بانوان بازاریابی‌ انجام شود.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
دیدگاه شما
 

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com